Nawigacja
POLECANE
ZNAJOMI
Ankieta
Czy jesteś zwolennikiem używania magazynków typu:

Real/Low/Mid-Cap
Real/Low/Mid-Cap
86% [149 głosów]

Hi-Cap
Hi-Cap
14% [24 głosy]

Ogółem głosów: 173
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11.01.11

Archiwum ankiet
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:05
Zachód słońca: 16:07
Dzień trwa:
9 Godzin 01 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 9:32
Archiwum News 2014:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2013:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2012:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2011:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2010:
Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Walentynki w Bichaću "KR3A7 - SULA"
13 luty przeddzień Walentynek, dobrze że nie piątek. W rejonie walk o wioskę Bichać zostaje zrzucony oddział specjalny składający się z 75th Ranger RGR Koszalin "Koalicja Północ" oraz 6th FRD Koszalin. Jak wiemy Wolna Wieś Bichać rządzona jest przez wodza o imieniu Leon, czczony przez swoich podwładnych jako Słońce, Wielki Sutan, Opiekun Aesgejów,Wielki Sołtys Wolnej Wsi Bichać. Wielki Leon miał do dyspozycji po swojej stronie Milicję Bichać w szeregach której od lat walczą Team 20/30/40 (Słupsk/ Darłowo/ Sławno) oraz wojownicy z pobliskich lasów: SPZ, Shadow Ustka, 13PBP Lębork, Black Widow Słupsk KP.
Niestety nie wszyscy byli zadowoleni z rządów Wielkiego Leona przeciw któremu Grupa Szerszeń wystawiła swoje najlepsze jednostki: S.H.A.F.T. Ustka KP, Rats Słupsk, Navy Team Ustka, Czyste Niebo Piła - nieznane nam do tej pory lecz dzielnie i honorowo walczące.Przedstawiciele Bichackiej Milicji


Godzina 9:00 jednostka specjalna zostaje zrzucona w okolicach wioski.
Cel: Zdobycie pakunków o bliżej nie zidentyfikowanej zawartości.
Ok godziny 9:10 dowodzenie w Rangers przejmują Dantee i Skura. Ruszamy do boju.
Godzina 9:15 r11; na zwiad rusza FireTeam Skury
Godzina 9:40 Dowódca zwiadu melduje kontakt z wrogiem najprawdopodobniej jest to Grupa Szerszeń, gdyż tylko oni są tak szybcy i zwinni. Ich nazwa wzięła się od sposobu ich działania podchodzą do wroga, znienacka żądlą i uciekają.
Ta misja nie będzie należała do tych "niedzielnych spacerków"
Ok godziny 9:55 wywiązuje się walka z Grupą Szerszeń.
W nasze działania zaczyna wkradać się chaos i dezinformacja spowodowana brakami w środkach łączności po stronie Teamu Forest. Jak zapisane jest w prawach Murphiego "Plan operacji wygląda świetnie do pierwszego kontaktu z nieprzyjacielem", cholera ten gbur ma racje nie ma planów doskonałych.
Godzina 10:20 kto żyw wycofuje się do wcześniej zabezpieczonego okopu celem przegrupowania, Ci którzy dostali znak od Natury w postaci postrzału w klatkę zostają, znowu Murphy miał racje "W okopach nie ma niewierzących".


Oddziały "Specjalne" w trakcie przegrupowania


Godzina 10:30 jesteśmy już podzieleni na nowo. Po oderwaniu się od wroga zapada decyzja, walka z wrogiem tylko w ostateczności jeśli wróg nas nie widzi i nie stanowi zagrożenia nie ściągać niepotrzebnie na siebie ognia.
Godzina 11:00 rozstawiamy pierwszego respa
W międzyczasie wynika mało przyjemna sytuacja, którą udaje się opanować dopiero po jakimś czasie, ale to jest najmniej ważne.
Ok 11:30 Gruby jako "Zły Sierżant" dostaje rozkaz przejęcia dowództwa nad 6th Forest Recon Division i zaatakowania respa przeciwnika. Nawet po dłuższym czasie z oddali było słychać jego rozkazy. Biedni 6th FRD zostawieni sami na pastwę "Sierżanta". Słyszałem jak niektórzy twierdzili, że w szale bojowym w Grubego wstępuje duch sierżanta Hartmana znanego z filmu "Full Metal Jacket".
Tracimy poczucie czasu. Jest (chyba) godzina 1200. W końcu, nasi przeciwnicy są zdezorientowani. Niestety nie możemy tego wykorzystać w trakcie ataku na Bichać, siły wroga w wiosce są zbyt dobrze zorganizowane. Wywiązuje się regularna bitwa między wszystkimi 3 frakcjami każdy strzela do siebie. Większość ludzi wychodziła z założenia "masz wątpliwości wypruj cały magazynek" w sumie metoda sprawdza się za każdym razem.
Koło godziny 13:00 przechwyciliśmy tajną depeszę:
"(...) straty wielkie STOP W wyniku potyczki straciliśmy: 3 partyzantów + 1 prawdopodobnie + 2 świnie = 37 zabitych w walce STOP Wszyscy do Wolnej Wioski Bichać STOP Nie strzelajcie do siebie STOP(...)".
Mimo pewnych wątpliwości postanowiliśmy udać się do wioski. Na miejscu okazało się że Wielki Sułtan postanowił poczęstować wszystkich strudzonych bojami ludzi kubeczkiem miejscowego specyfiku z bąbelkami.


Od lewej: McGregor i Wielki Sołtys Wolnej Wsi Bichać - LeonPo degustacji tego boskiego nektaru Sołtys wraz z resztką ludzi która przeżyła spożycie szybko ulotnił się z Wioski pozostawiając nas samych. Po krótkiej chwili wróciła nam władza we wszystkich kończynach i byliśmy już w stanie przetransportować artefakty które o dziwo Milicja Bichać zostawiła nam pod opieką. Udaliśmy się na wcześniej ustalone miejsce zbiórki. Niestety był to tylko prowizoryczny odwrót Leona i jego niedobitków. Po kilkuset nasz konwój został zaatakowany, Bichaćcy wojownicy dobrze wiedzieli że nie mamy szans. Jedynie brawurowa akcja Grubego, który to sam rzucił się na 4 przeciwników pozwoliła nam w jakiś sposób zachować twarz. Reszta drużyny która przed rozstrzelaniem dowodził Gruby nie była w stanie doprowadzić się do porządku i w jakikolwiek racjonalny sposób prowadzić działań. W niedługim czasie pozostali członkowie konwoju zostali również wybici. Podobno paczki dotarły do końca drogi. Konwój zdziesiątkowany przez nadprzyrodzone siły lasu Bichaćkiego, dotarł resztkami sił. Czy przeżyli, nie wiadomo? Mówią, że paczki o nieznanej zawartości ocalały...
Kocur(Team40) przedstawiciel Milicji Wolnej Wsi Bichać, złośliwi twierdzą że nawet zapach miał dobrany do stylizacji. Sam zainteresowany twierdzi że to zazdrość z powodu sweterkaPodsumowanie


Marduk 75th Ranger RGT Koszalin KOALICJA PÓŁNOC

Wiemy jak było miejmy nadzieję, że następnym razem scenario potoczy się według myśli Orgów. Tutaj chciałem nadmienić, że Rangers za każdym razem chętnie pojawiają się na imprezach organizowanych przez Team 20, Team 30 i Team 40, bo dobra zabawa zawsze jest gwarantowana. Dlatego czekamy na więcej.

Marduk
Mario D-ca 75th Ranger RGT Koszalin KOALICJA PÓŁNOC
Uczestniczyliśmy już wcześniej w różnych epizodach historii Bichacia. Na pewno zaangażowania nie można odmówić Organizatorom. Świetnie przygotowane mobilne Respy. Sędziowie starali się z Orgami zbudować klimat w tym Leon w kamizelce Milicji Bichacia. Zjechało naprawdę wielu Airsoftowców choć przez chwilę poczuć klimat Bichaćkiego lasu. Jak na wojnie był i chaos. Była też dobra organizacja. Za niefortunne należy uznać zmianę zasad manewrów. Widać w lesie Bichacia dzieją się podejrzane zjawiska, ponieważ mimo dużego zaangażowania manewry straciły spójność i kiedy najlepiej się rozkręcała o godz. 13:00 Sołtys ogłosił rozejm. Chwilowy co prawda, ale rozluźnienie wkradło się w szeregi. Organizatorzy zarządzili zatem element scenariusza z Konwojem przy którym uczestnicy mogli nasycić chęć wymiany ognia. Można powiedzieć tak: klimat niepowtarzalny, zaangażowanie i przygotowanie duże, ale coś nie do końca poszło jak trzeba. Bichać miewa swoje tajemnice.
Komentarze
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
#1 | Patol dnia February 18 2011 13:44:08
Konwój właściwie dotarł do celu, a przynajmniej w jego okolice gdzie nawiązał kontakt z Bichaćckimi "wieśniakami" i pozyskał informację o zakończeniu działań. Wcześniej podczas gdy skrzydła osłaniające konwój nawiązały kontakt ogniowy, a połowa trzonu eskorty poległa nastąpił taktyczny manewr wymijający. Poszedłem przodem śladami drużyny Grubego wciąż słysząc jego strzały z "tragarzami" na plecach. Po osiągnięciu jego ostatniej pozycji nawiązałem łączność z niedobitkami prawego skrzydła i rozkazałem odwrót pomimo kontaktu. W krótkim czasie miałem do pomocy Patri'ego z Navy Seal's Koszalin KP oraz Dawida wspierającego Rangers'ów. Chwila przegrupowania, rzut oka na mapę/gps i byliśmy w drodze do celu po cichu czesząc drogę przed "kurierami". W okolicach drogi asfaltowej dostrzegliśmy swobodnie poruszającą się leśną drogą grupę. Przypadliśmy do ziemi gotowi otworzyć ogień. Gdy grupa zbliżyła się na kilka metrów wiadomo było, że nastał pokój. Szeroki uśmiech Chwała i Zdrowie Sułtanowi! HOOAH! Z przymrużeniem oka
#2 | Jacek1246 dnia February 18 2011 14:32:13
Co do ostatniego akapitu tekstu:

Po poczęstunku Sołtysa Wolnej Wsi Bichać oddział składający się z 75thRangersRGT i 6thForest Recon Division wyruszył za konwojem. Pierwsze kontakty napotkaliśmy po przejściu około 300 metrów. Drużyna pod dowództwem Grubego miała za zadanie poruszać się lewą stroną przeczesywanego terenu. Drużyna pod dowództwem Mario wykonywała rozkazy po prawej stronie. 6thFRD po stracie dowodzącego przeszło do zorganizowanego działania. Dowództwo przejął Jacek, oddział ruszył skokami w kierunku oddalających się kontaktów. Po przemierzeniu pierwszych stu metrów 6thFRD oddało pierwsze strzały, dwie osoby zlikwidowane. 6thFRD przeszło do zdobywania kolejnych pozycji wroga znajdujących się przy drodze. Dwie osoby wykonywały zadania dywersyjne, reszta ściągała na siebie ogień wroga, jednocześnie wspomagając kolegów, którzy flankowali od lewej strony. Z drużyny 6thFRD poległa w następstwie jedna osoba, natomiast u wrogich oddziałów kolejne trzy, dwie w okopie i jedna za górką poległy. Organizator w tym momencie ogłosił koniec rozgrywki. OK)
#3 | Patol dnia February 18 2011 15:10:41
Po pierwsze prawą stroną dowodził Dantee, a po drugie konwojem byliśmy my... Czyli Skura i Ja z przodu, Mario i Sokom z "towarem" z tyłu.

Swoją drogą długo oporu nie stawialiście - cały czas widziałem Wasze plecy...

BTW
Fajnie, że ktoś podał po radiu info o końcu rozgrywki... Cały czas próbowałem nawiązać kontakt i jedynie Patri się odezwał ale sam nie wiedział, że jest koniec. Tyle w temacie.
#4 | Jacek1246 dnia February 18 2011 15:57:00
Tzn, my mieliśmy iść i nadziać się na wroga, tak było. Na początku działaliśmy sprawnie z Grubym, kiedy Gruby dostał, to ruszyliśmy do przodu, potem prawej strony już nie widzieliśmy. Długo jeszcze jak konwój zniknął zdobywaliśmy pozycje wroga, dawno nie było już nikogo na drodze, a po naszej lewej stronie dalej było kilka kontaktów, które udało się zlikwidować. bzz)
#5 | Mario75 dnia February 18 2011 16:30:56
Może i nas nikt nie poinformował z żyjących F6thFRD, którzy mieli od nas radio, ale za to jaki mieliśmy klimat, z naszą szpicą z przodu i nasłuchiwaniem każdego dźwięku. Ten Sołtysowy las wpływał na wyobraźnie i wydawało się, że gdzieś czają się jakieś siły przeciwnika. Szło się zatem wolno z ubezpieczeniem, ale bardzo klimatycznie Z przymrużeniem oka
#6 | Patol dnia February 18 2011 17:02:03
Powtórzę się, bo chyba nie dość jasno napisałem.
Konwój szedł drogą i właściwie do kontaktu szpica wyprzedzała wszystkich, wiem bo byłem tą szpicą na spółkę ze Skurą. Gdy prowadzący dostał ruszyły skrzydła m.in. Wy [cały czas widziałem Was w odróżnieniu do Dantego., który ruszył z team'em na wzgórze]. W momencie gdy Nas wyprzedziliście zeszliśmy w lewo z drogi jakieś 10m na Wasze plecy. Szliśmy tak za Wami do zakrętu, za którym wróg przypuścił rajd w dół zbocza. Oczyściliście lewą i owszem dalej walczyliście. My tymczasem kontynuowaliśmy mijając Wasze niedobitki z lewej.

Fakt, że nie widziałeś konwoju nie znaczy, że my nie widzieliśmy Ciebie. Wszystko było pod kontrolą. Priorytetem było eskortować "tragarzy". Ściągnęliście na siebie ogień w/g planu. W międzyczasie przeskoczyliśmy poza strefę działań tam na moment zatrzymaliśmy się by nawiązać łączność i zebrać tych co jeszcze żyli. Po czym kontynuowaliśmy marsz.

Na tym można zakończyć dywagacje. ;]

Impreza z kilkoma małymi "ale" zaliczona w/g mnie do udanych.
Miejscówka jest świetna. Zróżnicowanie terenu, flory, doły i jeziorko dają dobry klimat. Mam nadzieje, że jeszcze tam zawitamy. :]

BTW
Nie załapałem się na bomby_elki bs)
#7 | Dantee dnia February 18 2011 18:54:17
Mój fireteam poruszał się jak mówił Patol po prawej.Weszliśmy wyżej żeby mieć osłonę gęstych drzew i nie być narażonymi na atak wroga.Pierwszy poległ chyba Fabio.Kontakt zlikwidowałem.Kontynuowaliśmy patrol.Następny kontakt z gęstego świerka i nie miałem szans.Niestety nie wiem jak dalej walczył mój oddział.
#8 | Jazzman dnia February 18 2011 19:22:53
Świetny opis. Bardzo przyjemnie się czyta.
Szkoda ze mnie tam nie było.
#9 | kocurteam40 dnia February 18 2011 19:52:34
Tak powinien wyglądać Bichacki partyzantbz)
#10 | Dantee dnia February 18 2011 19:54:14
Dokładnie.Pamiętam Zimową Wojnę w tych okolicach jak stylizowaliśmy się na Rosjan. Wtedy też był klimat.
#11 | Marduk dnia February 18 2011 20:01:41
Kocur dlatego Twoje zdjęcie jest powiększone Szeroki uśmiech
Jazz dzięki staram się.
#12 | Kysio dnia February 18 2011 22:19:37
Zapamiętajcie! Bichać to nie tylko wygląd, Bichać to przede wszystkim ludzie! Ale o tym dopiero w XX wieku. Zapraszam na forum Team 40 na Kroniki Bichacia http://www.team40...,1189.html Autor.
#13 | Mario75 dnia February 19 2011 14:54:17
Kysio może pozwolisz Leonowi publikować na Portalu lub sam machniesz, bo nie zawsze czasu starcza?
#14 | Kysio dnia February 20 2011 18:22:55
Nie widze powodu by dublować Kroniki na tym forum. Każdy może wejść na forum TEAM 40 i poczytać. Da mi to gwarancję kontroli nad treścią, jak i zamieszczanymi zdjęciami, zazwyczaj bez mojej zgody. Mam nadzieje że wyraziłem się jasno i bez niedomówień, czy nadinterpretacji.
#15 | Mario75 dnia February 20 2011 22:21:44
Oczywiście. Na Portalu może zamieszczać artykuły każdy osobiście również i Ty. Jednak to żaden problem Kysio.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Kalendarz
<< Grudzień 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Reklama
Naszywki.pl

Statystyki reklamowe
Tagi©
Zbrojownia Niemcy zamykają Makarov KWC Homemade Libia LIGA ASG Arctic Combat Podcast ASG Zwycięzcy wrzesień Szkolenie Certyfikowane Radio ASG
Wszystkie Tagi
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tag news

Sprzęt karabin Patenty paracord Relacje Strzelanie Medyk Snajper Mapa i kompas Recenzje Zapowiedzi Survival Bytowanie Taktyka Imprezy Znaki niewerbalne RTO Radio Testy sprzętu Kleszcze komary Pozornie trywialne Point Blank Filmy Ciekawostki Promocje Teamy Społeczność CQB KP SGO Combat Alert M65 Maskowanie Pirotechnika LIGA ASG Radio ASG Fatah Komiks Artykuły by Sebi Testy by Straszydło Blady Kącik Filmowy Teksty Pitera FIA Szkoła Partyzanantów

Przetłumacz stronę

Szybki tłumacz
Ostatnie Komentarze
News
[url=https://paccapita...
[url=https://victorias...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://www.theco...
[url=https://brandinge...
Artykuły
Świetne... :D a końców...
Foto
[url=http://www.hitche...
Wybrane Strony
[url=https://www.piico...
Od 20110217 Odwiedziny gości:
Dziś:14,533
Wczoraj:37,762
W tym tygodniu:174,838
W tym miesiącu:948,563
W tym roku:948,563
Wszystkich:69,295,989
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Engami
05-04-2021 14:22
Z on zadanie zakr?tu ilo?ci mocnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? zawiadomienia autonomicznej cechy lokalu, kto sced

Engami
05-04-2021 12:40
Z jego osoba Myślija prze?omu liczby spokojnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo baza ogloszen oddzielnej cechy lokalu, k

Engami
14-01-2021 22:25
Z on zadanie zwrotu sumy równowarto?ciowej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe anonse osobnej cechy lokal

Engami
14-01-2021 20:59
Z on funkcja zakr?tu liczbie p?ynnej udost?pnionej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci czy te? oferty pracy krakow nowa huta odmiennej ce

Engami
13-01-2021 16:20
Z jego osoba zadanie skr?tu ilo?ci równowarto?ciowej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? posiad?o?ci b?d? serwis ogloszeniowy odmiennej

Engami
13-01-2021 00:42
Z jego osoba obowi?zek zakr?tu liczbie g?adkiej udzielonej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? oferty samoistnej cesze lokalu, j

Engami
12-01-2021 23:21
Z jego osoba funkcja skr?tu sumie prostej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? posiad?o?ci b?d? oferty pracy krakow nowa huta osobnej cec

Engami
12-01-2021 21:15
Z jego osoba Myślija zwrotu liczbie p?ynnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cechy lokalu, j

Engami
12-01-2021 19:54
Z on zadanie zakr?tu sumie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo olx ogloszenia praca wroclaw autonomicz

Engami
11-01-2021 23:14
Z on Myślija prze?omu sumie ?agodnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci albo praca rzeszow oferty rzeszowiak samodzielnej w?

Engami
11-01-2021 21:55
Z on Myślija skr?tu wielko?ci spokojnej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo [url=http://portal
owo.nysa.pl]najnow
sze oferty pracy warszawa i okolice kierowca c e[/u

Engami
07-01-2021 23:38
Z on obowi?zek skr?tu liczbie regularnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? posiad?o?ci wzgl?dnie [url=http://web.sp
ecjalistyczneoserw
isy.pl]express bydgoski praca ogloszen

Engami
07-01-2021 22:11
Z on zadanie zwrotu sumy lekkiej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? nieruchomo?ci lub sprzeda samoistnej cechy lokalu, kto prze

Engami
06-01-2021 15:40
Z on obowi?zek prze?omu wielko?ci spokojnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe wiadomosci oddz

Engami
06-01-2021 14:11
Z on funkcja skr?tu sumie p?ynnej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie oferty pracy warszawa bia Loleka olx autono

Engami
05-01-2021 16:54
Z on funkcja prze?omu liczby lekkiej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie baza lokalna samodzielnej w?as

Engami
05-01-2021 15:32
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy pewnej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie oferty pracy money lubliniec sam

Engami
28-12-2020 11:51
Z jego osoba zadanie zakr?tu liczbie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? [url=http://ogloos
zeniowo.pl]oferty pracy krakow nowa huta olx

Engami
28-12-2020 10:34
Z jego osoba Myślija prze?omu wielko?ci p?ynnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo ogloszeniowo oddzielnej cechy lokalu, kt

Engami
12-12-2020 12:17
Z jego osoba zadanie zwrotu wielko?ci p?ynnej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci czy te? ogloszenia praca plock plocman samo

Engami
12-12-2020 10:58
Z jego osoba funkcja prze?omu ilo?ci prostej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? internetowe anonse samoistnej cec

Engami
09-12-2020 12:52
Z on funkcja prze?omu wielko?ci ?agodnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci b?d? lokalne oferty odr?bnej cechy lokalu, kto p

Engami
09-12-2020 11:23
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy mocnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca lubliniec oferty samoistnej w?a

Engami
04-12-2020 15:03
Z on zadanie skr?tu sumy ?agodnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca plock bezplatne ogloszenia samoistnej w?asno?c

Engami
04-12-2020 13:39
Z jego osoba Myślija prze?omu kwoty równowarto?ciowej u?yczonej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cesz

Niezbędnik - Essentials :
Wspomnienia: