Nawigacja
POLECANE
ZNAJOMI
Ankieta
Czy jesteś zwolennikiem używania magazynków typu:

Real/Low/Mid-Cap
Real/Low/Mid-Cap
86% [149 głosów]

Hi-Cap
Hi-Cap
14% [24 głosy]

Ogółem głosów: 173
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11.01.11

Archiwum ankiet
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 6:58
Zachód słońca: 17:17
Dzień trwa:
10 Godzin 19 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 8:14
Archiwum News 2014:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2013:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2012:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2011:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2010:
Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

PanzerFaust V PODSUMOWANIE

PanzerFaust V - PODSUMOWANIE

 

W roku 2011 siły zbrojne Angryku i Calmlandii zderzyły się po raz piąty. Niebywale silne starcia spowodowały wielkie zmiany.

Na polu bitwy ukryte w skażonych strefach wciąż pozostają tajemnice Dr. Stilera, jednak Calmlandia poczyniła niewielki kroczek w odkrywaniu nieznanej broni. Sztab Angryku z nieznanych przyczyn (podejrzewa się wrogi wywiad), nie otrzymała koperty z rozkazami, co przełożyło się na brak ruchu w materii poszukiwania broni. Tak więc tajemnica wciąż pozostaje tajemnicą.

Angryk jednak, pomimo ciężkich walk z Calmlandią, dwóch ataków Goliatów Stilera zdołał utrzymać Laboratorium przez większość rozgrywki. Niestety, ze względu na brak rozkazów nie potrafił go skutecznie wykorzystać, a wręcz samemu rozpoczął badania nad bronią przeciwko Goliatom. Niestety prace utkwiły w 50%. Cel jednak został osiągnięty - Calmlandia wciąż nie posiada broni przeciwko Goliatom.


Zdjęcie: Zygmunt Karwowski


Calmlandia w ripoście na Angryckie Goliaty, po raz pierwszy w warunkach bojowych aktywowała swoje wojska zmechanizowane, uruchamiając postrach dróg i szeregów Angryckich - Pokraka. Pojazd siał spustoszenie wszędzie gdzie się pojawił. Jednak i on trafił na godnego przeciwnika. Angrycki pułk Saperski Angriff w ostatniej chwili zdążył zaminować drogę i przy odrobinie szczęcia, Pokrak wjechał na minę. Efekt został wróżebnie uwieczniony na plakacie Angryckim. W ręce Angryku dostały się części naprawcze do Pokraka, jednak linia produkcyjna i stacja naprawcza działa. Calmlandia zapewne wróci z kolejnym Pokrakiem.


Zdjęcie: Felix Team 40


Na polu walki pojawiła się także grupa niezależna, trzecia siła - grupa pięciu Goliatów, która w sobie znanym tylko celu wędrowała po polu bitwy siejąc strach i spustoszenie wszędzie tam gdzie się pojawiła. Mimo początkowych neutralnych zachowań i dopowiadania jedynie ogniem na zaczepkę, w późniejszej fazie zadała dotkliwe straty w szeregach tak Calmlandii jak i Angryku. Gdzie siła nie może, podstęp zadziała. Podczas pertraktacji na Laboratorium ponownie oddział Angriff wykorzystując efekt zaskoczenia, zdołał wysadzić dwa Goliaty doprowadzając pozostałe dwa do taktycznego odwrotu. Grupa Stilera od tamtego wydarzenia rozpłynęła się w mgle wojny i nie była widziana na polu walki aż do jej końca... Ich dalszy los nie jest znany nikomu.


Zdjęcie: Zygmunt Karwowski


Podczas zmagań zbrojnych fronty zmieniały się szybko, jednak Angrykowi udało się coś, czego najstarsi nie pamiętają, raz za sprawą planów Sztabu, raz za sprawą zbuntowanych oddziałów pod przewodnictwem Czarnego z Falke: Angryk uderzył dwukrotnie na bazę Calmlandii w okolicy Drei Brukke, o których najstarsi weterani tej wojny pamiętają - ojczystych terenów Angryku. Pomimo nikłego zaopatrzenia, pomimo późno aktywowanych Goliatów, pomimo ogromnych strat - Angryk jest w totalnej ofensywie. Zdobyty respawn tuż obok sztabu Calmlandii, oblężenie bazy głównej. Calmlandczycy bronią się zaciekle, w sztabie co chwila przelatują kule. Jednak wytrzymują napór Angrycki. Kosztem prawie wszystkiego.

Calmlandia jednak w sposób bardziej wyrafinowany odpłaca się wrogowi. Ryzykowna strategia sztabu Angryckiego, mimo iż odnosi sukcesy na polu, pozostawiła jedynie garstkę na ochronę sztabu. Oddział Union, w niewielkiej grupie z zaskoczenia wybija załogę sztabu Angryckiego, kradnąc dokumenty, plany, szyfry i wysadzając dostępne zaopatrzenie, przejmuje Wirówkę i znika pozostawiając za sobą jedynie trupy i dym. Wybitna, wzorcowa akcja jednostek specjalnych Calmlandii. Angryk na końcu rozgrywki zostaje bez sztabu, bez dowodzenia. Taki cios odbije się Angrykowi mocną czkawką. Oddział Union popełnia jednak jeden błąd. Mając na wyciągnięcie ręki Angrycki respawn tuż obok bazy, zostawia go nietkniętego. Tereny November wciąż w kontroli Angryku.

Ragnarok, mimo iż się nie odbył planowy, odbył się na polu bitwy.

Wojna trwa.

Autor: Felix T40 "Union w Sztabie Angryku"Nastało jednak zawieszenie broni na czas nieokreślony. Dziś na specjalnych negocjacjach spotkało się dwóch liderów Książę Marek Calmjusz i Ludwik Angriff, przywódca partii Faust. Książę Marek widząc wysoce niekorzystną sytuację swojego sztabu, za sprawą braku możliwości dostarczenia nowych sił, zażądał zaprzestania walk i gwarantu bezpiecznej ewakuacji Sztabu, obrońców i wszelkich materiałów dowódczych do najbliższych terenów Calmlandzkich. Kapitulację Drei Brukke obostrzył jednak warunkiem przejęcie sektora November i przejęcia bazy Angryckiej. Ludwik Angriff przystał na tą propozycję, prosząc jednocześnie o bezpieczne wycofanie wszelkich jednostek z sektora i zabranie zabitych. Rannych oficerów po akcji jednostki Union, Ludwik przyjmie osobiście w swojej rezydencji - Dworku Kleszczy i Ognia. Strony po spotkaniu razem obejrzały galerię słynnego artysty Dett la'FF i wypiły przednie Neutrilijskie piwo po którym spięta dotąd atmosfera lekko się rozluźniła.
Madog - Sfora Szczecin - Org PanzerFaust


To główne wydarzenia, które działy się podczas PanzerFaust V. Pomniejszych bitew i bohaterów akcji nie sposób wymienić.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę. Przepraszamy jednocześnie za niedoskonałości jakie wynikły w dniu rozgrywki. Podziękowania dla Koalicji Północ za przybycie z Pokrakiem i dobrą zabawę. Lubelskiemu Korpusowi Ekspedycyjnemu z Lubina za elementy rozgrywki i klimat. Wysłannikowi i jego grupie Goliatów za klimatyczne przygotowanie się do swej roli. Uczestnikom HeavyShit za męską grę i nieludzki wysiłek. Klimaciarzom z NapoleonFaust za kolejne cudne sceny śmierci. Oddolnej inicjatywie uczestników za pokerowy nastrój w barze przy Holderze. Zawodnikom PanzerLeauge za to, że im się chciało kiedy cała reszta piła. Naszej służbie wartowniczej i wszelkim pomocnikom, którzy przysłużyli się do klimatu i organizacji imprezy (Falconowi, Erykowi, Zdybusiowi, Sysikowi, Ilonie, Agnie, Dianie, Monice, Dobrusi, Mszaanowi). Dziękujemy też ponownie Panu Piotrowi Marskiemu za robienie zdjęć, oraz innym fotografom.

Dziękujemy także naszym sponsorom, nowym i starym, za wsparcie przy organizacji.

Tym którym zabrakło Ragnarok, obiecujemy, że z pomysłu końcowej bitwy nie zrezygnujemy i postaramy się ją wdrożyć za rok. A może nawet rozpoczniemy nim następną edycję.

Jednocześnie chce poinformować, iż będzie wykonywana pamiątkowa płyta z tej edycji do kupienia u nas (zostaniecie poinformowani). Osoby które chcą przekazać nam ew. dodatkowe materiały video czy foto, niech piszą na . Póki co na płycie będzie praktycznie każdy event PF wraz z materiałem z rozgrywki. Do tego bonusy - trailery, arty, plakaty, wszystko w profesjonalnej oprawie.

Dla chętnych także jest do kupienia płyta Historia PanzerFaust, która zawiera prezentacją puszczaną w Barze u Bolca w sobotę (czyli filmy i materiały zebrane przez lata. Czas trwania prezentacji: 1h 10min). Cena to 20zł + koszta wysyłki. Chętnych także proszę o kontakt na . Wszelki zysk idzie na kolejną edycję PF'a.

Mając na względzie Was, wszelkie uwagi które jeszcze nie zostały wypisane, prosimy kierować na forum.

Raz jeszcze dziękujemy!

http://sfora.tox.pl

Komentarze
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
#1 | Patol dnia August 29 2011 15:13:00
Zwiad Peacemakers'ów zrobił, to co lubi i potrafi najlepiej... Nabił kilometrów, skrycie wykonując zadania. Szeroki uśmiech
Wyruszyliśmy z sektora Mike --> Oscar --> Quebec --> Pa_pa do granicy między November/Juliet na plecach sztabu Angryku. Rozkazy jednak były takie, że musieliśmy się wycofać. I tak po obwodzie mapy wróciliśmy do Mike'a. Potem Golf, Echo i do sztabu Calmlandii w sektorze Alpha. Krótka wizyta w Hotel'u i znowu Alpha. Następnie wyprawa przez Bravo do Charlie. Koniec zastał Nas w Bravo przy próbie przebicia się przez szpital Angryku do sztabu.

Masa chodzenia, mało strzelania, ale i tak było uber miodnie. Szeroki uśmiech
#2 | starszy dnia August 29 2011 19:30:44
Wiedziałem że jest dobrze ale że aż tak to nawet
nie myślałem Huraa!! Huraa!! Huraa!! Falke górąOklaski FigielekRadocha Dokuczacz
#3 | Mario75 dnia August 29 2011 22:04:49
Zacytuję z forum Sfory:
Mario:
Podziękowania dla Sztabowców, Pułkowników i ich oficerów, RTO, Medyków, Chirurgów, Saperów, Hakerów, SF oraz wszystkich żołnierzy walczących po stronie Calmlandii. Byliście Panowie i Panie zdyscyplinowani i świetnie prowadziło się wspólnie z wami walki. Tak trzymać!

Za rok wprowadzimy modyfikacje wg. zgłoszonych wniosków w Sztabie Calmlandii. Cieszymy się, że oprócz siły dysponujecie dużą inicjatywą i kreatywnością.

W tym roku nie udało nam się odznaczyć zeszłorocznych Bohaterów Calmlandzkich. W następnym roku postaramy się odznaczyć zatem Bohaterów z dwóch edycji PFIV i PFV.

Gratulujemy siły i niezłomności ducha walki Angrykowi. Gratulujemy pracy Sztabu Angryku. W tym roku Angryk był naprawdę godnym przeciwnikiem. Nie gratulujemy buntu żołnierzy. Oby w Calmlandii nie zdarzały się takie sytuacje.

Jak widać na załączonym obrazku nie ma chyba sensu zajmować się zbytnio tłem fabularnym ;-)
#4 | chenjinyan dnia July 03 2018 05:22:43
2018.7.3chenlixiangair max
rolex watches
wedding dresses
air jordan
nike store
soccer jerseys
bottega veneta
vanessa bruno
michael kors
replica watches
mulberry outlet
coach outlet
nike mercurial
guess
oakley
ferragamo
nike mercurial
true religion jeans
adidas outlet
ralph lauren
lululemon outlet
nike roshe run
nike free
montre
nike huarache
pandora jewelry
longchamp
nike air force
nike air max
nike outlet
new balance
adidas trainers
wedding dresses
oakley vault
longchamp
ray ban
nike free run
beats headphones
beats dre
nike air max
lacoste shoes
asics
pandora charms
versace handbags
kobe 9
instyler ionic styler
nike free
ray ban sunglasses
fendi
reebok
nike
reebok
montre pas cher
nike air force
tommy hilfiger
jordans
montre homme
oakley vault
jordans
adidas outlet
ralph lauren outlet
jordan retro
pandora
dansko
omega watches
tod shoes
ray ban sunglasses
michael kors outlet
beats headphones
yves saint laurent
tiffany co
bcbg
prada outlet
jordan
nike store
dolce & gabbana
hogan
kenzo clothing
roty burch outlet
france world cup jersey
nike air max
ray ban
vans shoes
miu miu shoes
pandora jewelry
nike blazer
polo ralph lauren
air max
jordan shoes
air max 2017
ferragamo
converse
true religion outlet
converse
louboutin
new balance trainer
nike clothing
nike air max 2018
nike free
hogan
stuart weitzman
belgium world cup jerseys
gucci bag
nike air max
new balance
parajumpers
louboutin
michael kors outlet
pandora
roshe run
converse chuck taylor
longchamp handbags
burberry
nike roshe run
jordan shoes
barbour
rolex
new balance
nike kyrie 2
polo ralph lauren
[url=http://www.poLolacostepaschere.fr]polo lacoste[/url]
fendi
adidas superstar
hermes outlet
converse
hollister outlet
roshe run
nike store
abercrombie
vans
nike air
lebron james shoes
michael kors outlet
england world cup jersey
adidas soccer cleats
michael kors borse
nike free
jordan shoes
ray ban
converse
fitflops
hermes
burberry outlet
ray ban
kevin durant shoes
nike air max
michael kors outlet
nike shoes
coach outlet online
puma shoes
jordan 3s
nike air max
fitflop
burberry outlet
adidas slides
ralph lauren outlet
mizuno wave
air max 90
new balance shoes
brazil world cup jersey
lululemon outlet
roshe run
kate spade
balenciaga shoes
clarks shoes
ed hardy
ralph lauren
oakley sunglasses
adidas outlet
oakley sunglasses
cheap toms
adidas flip-flops
swarovski
bcbg max
nike air max
mac cosmetics
adidas
nike shoes
true religion jeans
air max 2017
michael kors
michael kors outlet
jerseys
birkin bag
adidas outlet store
cheap nfl jerseys
nike free run
ray ban
karen millen uk
louboutin
argentina world cup jersey
michael kors outlet online
air jordan
timberland boots
michael kors outlet online
oakley sunglasses
flip flops
asics gel
adidas clothing
ralph lauren
air max 97
insanity
rolex watches
pandora
montblanc
jordan 4s
kobe 10
true religion jeans
coach outlet
michael kors
marc jacobs
swarovski crystal
michael kors canada
baseball bats
jordan
nike free
mont blanc
toms outlet
iphone cases
sac longchamp
jimmy choo
jordan 1s
oakley sunglasses
sac guess
adidas zx
reebok
germany world cup jersey
rolex
timberland
jordans
wedding dresses
coach purse
jordan 11s
roty burch outlet
longchamp
nike vapor max
air max
nike air max
christian louboutin
links of london
boy london clothing
skechers shoes
kate spade outlet
marc jacobs handbags
jordan 12s
soccer shoes
basketball shoes
roshe run
louboutin pas cher
spain world cup jersey
ralph lauren uk
mulberry
chrome hearts
michael kors factory outlet
dansko shoes
timberland
swarovski
burberry handbags
hogan shoes
asics
mac makeup
louboutin
longchamp bags
true religion
vans shoes
mizuno
tommy hilfiger
mac makeup
stuart weitzman
burberry outlet
jordan
oakley sunglasses
air max 95
furla handbags
gucci belt
nike air
supra
ghd
michael kors outlet
gucci outlet
nike tn
cheap nfl jerseys
valentino
nike outlet
asics
lebron shoes
air max
iphone x case
nike air max 95
cartier love bracelet
nike blazer pas cher
replica watches
mizuno running shoes
salomon shoes
new balance
dolce gabbana
giuseppe zanotti
guess
jordan 6s
yeezy shoes
abercrombie
sac michael kors
jordan 5s
ray ban sunglasses
manolo blahnik
nike roshe run
jordans
jordan xx9
nike outlet
sac burberry
bottega veneta
oakley sunglasses cheap
prada outlet
herve leger
lebron 11
vibram fivefingers
goyard handbags
adidas outlet
oakley
marc jacobs
louboutin
polo ralph lauren
nike pas cher
converse shoes
air max
nike blazer
kate spade outlet
adidas uk
true religion outlet
adidas outlet
wedding dresses
swarovski
portugal world cup jersey
mac cosmetics
tory burch outlet
nike air force
adidas running shoes
ray ban outlet
longchamp
tommy hilfiger
nike air max
nike air max
vans
supra
nike air max plus
prada
thomas sabo
jordan
chloe handbags
nike air
celine
salvatore ferragamo
michael kors
softball bats
michael kors
fitflops outlet
ray ban sunglasses
louboutin
red bottoms
oakley
2018.7.3chenlixiang
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]
Kalendarz
<< Październik 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Reklama
Naszywki.pl

Statystyki reklamowe
Tagi©
Zbrojownia Nowe pistolety WP Makarov KWC Survival MG 42 by MG Schutze LIGA ASG Niemcy zamykają Act od Valor Żołnierz Specnazu Oddał rękę
Wszystkie Tagi
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tag news

Sprzęt karabin Patenty paracord Relacje Strzelanie Medyk Snajper Mapa i kompas Recenzje Zapowiedzi Survival Bytowanie Taktyka Imprezy Znaki niewerbalne RTO Radio Testy sprzętu Kleszcze komary Pozornie trywialne Point Blank Filmy Ciekawostki Promocje Teamy Społeczność CQB KP SGO Combat Alert M65 Maskowanie Pirotechnika LIGA ASG Radio ASG Fatah Komiks Artykuły by Sebi Testy by Straszydło Blady Kącik Filmowy Teksty Pitera FIA Szkoła Partyzanantów

Przetłumacz stronę

Szybki tłumacz
Ostatnie Komentarze
News
[url=https://paccapita...
[url=https://victorias...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://www.theco...
[url=https://brandinge...
Artykuły
Świetne... :D a końców...
Foto
[url=http://www.hitche...
Wybrane Strony
[url=https://www.piico...
Od 20110217 Odwiedziny gości:
Dziś:7,889
Wczoraj:31,398
W tym tygodniu:100,419
W tym miesiącu:652,464
W tym roku:9,229,469
Wszystkich:65,946,969
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Engami
05-04-2021 14:22
Z on zadanie zakr?tu ilo?ci mocnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? zawiadomienia autonomicznej cechy lokalu, kto sced

Engami
05-04-2021 12:40
Z jego osoba Myślija prze?omu liczby spokojnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo baza ogloszen oddzielnej cechy lokalu, k

Engami
14-01-2021 22:25
Z on zadanie zwrotu sumy równowarto?ciowej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe anonse osobnej cechy lokal

Engami
14-01-2021 20:59
Z on funkcja zakr?tu liczbie p?ynnej udost?pnionej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci czy te? oferty pracy krakow nowa huta odmiennej ce

Engami
13-01-2021 16:20
Z jego osoba zadanie skr?tu ilo?ci równowarto?ciowej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? posiad?o?ci b?d? serwis ogloszeniowy odmiennej

Engami
13-01-2021 00:42
Z jego osoba obowi?zek zakr?tu liczbie g?adkiej udzielonej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? oferty samoistnej cesze lokalu, j

Engami
12-01-2021 23:21
Z jego osoba funkcja skr?tu sumie prostej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? posiad?o?ci b?d? oferty pracy krakow nowa huta osobnej cec

Engami
12-01-2021 21:15
Z jego osoba Myślija zwrotu liczbie p?ynnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cechy lokalu, j

Engami
12-01-2021 19:54
Z on zadanie zakr?tu sumie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo olx ogloszenia praca wroclaw autonomicz

Engami
11-01-2021 23:14
Z on Myślija prze?omu sumie ?agodnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci albo praca rzeszow oferty rzeszowiak samodzielnej w?

Engami
11-01-2021 21:55
Z on Myślija skr?tu wielko?ci spokojnej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo [url=http://portal
owo.nysa.pl]najnow
sze oferty pracy warszawa i okolice kierowca c e[/u

Engami
07-01-2021 23:38
Z on obowi?zek skr?tu liczbie regularnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? posiad?o?ci wzgl?dnie [url=http://web.sp
ecjalistyczneoserw
isy.pl]express bydgoski praca ogloszen

Engami
07-01-2021 22:11
Z on zadanie zwrotu sumy lekkiej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? nieruchomo?ci lub sprzeda samoistnej cechy lokalu, kto prze

Engami
06-01-2021 15:40
Z on obowi?zek prze?omu wielko?ci spokojnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe wiadomosci oddz

Engami
06-01-2021 14:11
Z on funkcja skr?tu sumie p?ynnej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie oferty pracy warszawa bia Loleka olx autono

Engami
05-01-2021 16:54
Z on funkcja prze?omu liczby lekkiej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie baza lokalna samodzielnej w?as

Engami
05-01-2021 15:32
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy pewnej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie oferty pracy money lubliniec sam

Engami
28-12-2020 11:51
Z jego osoba zadanie zakr?tu liczbie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? [url=http://ogloos
zeniowo.pl]oferty pracy krakow nowa huta olx

Engami
28-12-2020 10:34
Z jego osoba Myślija prze?omu wielko?ci p?ynnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo ogloszeniowo oddzielnej cechy lokalu, kt

Engami
12-12-2020 12:17
Z jego osoba zadanie zwrotu wielko?ci p?ynnej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci czy te? ogloszenia praca plock plocman samo

Engami
12-12-2020 10:58
Z jego osoba funkcja prze?omu ilo?ci prostej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? internetowe anonse samoistnej cec

Engami
09-12-2020 12:52
Z on funkcja prze?omu wielko?ci ?agodnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci b?d? lokalne oferty odr?bnej cechy lokalu, kto p

Engami
09-12-2020 11:23
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy mocnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca lubliniec oferty samoistnej w?a

Engami
04-12-2020 15:03
Z on zadanie skr?tu sumy ?agodnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca plock bezplatne ogloszenia samoistnej w?asno?c

Engami
04-12-2020 13:39
Z jego osoba Myślija prze?omu kwoty równowarto?ciowej u?yczonej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cesz

Niezbędnik - Essentials :
Wspomnienia: