Nawigacja
POLECANE
ZNAJOMI
Ankieta
Czy jesteś zwolennikiem używania magazynków typu:

Real/Low/Mid-Cap
Real/Low/Mid-Cap
86% [149 głosów]

Hi-Cap
Hi-Cap
14% [24 głosy]

Ogółem głosów: 173
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11.01.11

Archiwum ankiet
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 6:53
Zachód słońca: 17:24
Dzień trwa:
10 Godzin 30 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 8:03
Archiwum News 2014:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2013:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2012:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2011:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2010:
Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

25 września 2011 Wieśmin: Świt PGRu

25 września 2011 - Wieśmin: Świt PGRu

Radzio :) D-ca Special Forces Airsoft Team - Szczecin. Specjalizacja: Nowości ze świata ASG. Milsim'y

W imieniu grupy Special Forces Airsoft Team i osób Zaprzyjaźnionych chciałbym zaprosić was do udziału w przygotowanym przez nas scenariuszu. Dla odmiany ten jest w wiejskich klimatach…

 

Wystarczająco trudno jest żyć w krainie, gdzie prawem są niejasne zasady i chwiejna wola rządu. Prawdziwy koszmar zaczyna się, gdy mocno niedoskonali rządzący uznają, że znaleźli idealne narzędzie dla realizacji swych pokrętnych celów - PGR.
Kombinat Rolniczy mający zapewnić wszystkim dobrobyt, jednak nie wszystko co się pięknie kończy ma taki początek.
Dwie wioski walczą o dominującą pozycję w zbliżającym się powołaniu do istnienia Kombinatu Rolniczego, zwycięzca może być tylko jeden.
Jest jeden sposób na przypodobanie się Członkom Partii, którzy odwiedzą wioski, w celu sprawdzenia, które jest bardziej gospodarna.
Aby osiągnąć przewagę nad konkurencją, każda z wiosek musi zgromadzić w swojej zagrodzie jak największą ilość krów, które beztrosko hasają po okolicznych polach.
Wyścig rozpoczęty…


Na nasz PGR musimy zasłużyć!
Zbiórka: Do godziny 09:50.
Miejsce zbiórki: Mapka - Click (zielona strzałka)[Wkrótce]
Rozpoczęcie: 10:00
Zakończanie: 16:00
Mapa terenu rozgrywki: Mapa – Click [Wkrótce]


Limit fps: Tak, według szczecińskich zasad z limitem.

Limit amunicji: Brak ograniczeń w ilości przenoszonej amunicji.

Miejsce: Krzekowo

Wstęp: Wpisowe wynosi 10zł od osoby, po zgłoszeniu się na forum i dokonaniu wpłaty do 19 września.
Po 19 września wpłata na miejscu w wysokości 15zł.

Wiek: Scenariusz dla osób, które mają ukończone 16 lat, wymagane pozwolenie od rodziców.

Limit miejsc: Ilość miejsce nieograniczona [Jednak strony zostaną podzielone na równe liczebnie, w miarę możliwości, przy zgłoszeniu swojego udziału proszę o podanie preferowanej strony]

Pirotechnika: Zabroniona. [Jedyna dopuszczona zostanie dostarczona przez organizatora]

Zgłoszenia: Można podawać je na forum, lub wysyłając prywatną wiadomość.

Ważne: Na scenariuszu obowiązuje stylizacja "na wieśniaka". Tylko osoby, które będą ubrane "na wieśniaka" (np. koszula flanelowa, dres, ogrodniczki, słomiany kapelusz, kalosze), będą mogły wykonywać odpowiednie dla scenariusza zadania i elementy fabularne (np. być ciężkorolnymi, itd.).
W scenariuszu mogą wziąć udział osoby w mundurach, jednak po jednym trafieniu umierają i nie mogą wykonywać zadań fabularnych.Mechanika1. Oznaczenia Terenu.

• Teren oznaczony taśmą czerwono-białą //// jest terenem WYŁĄCZONYM z rozgrywki. Zabrania się na niego wchodzić.

• Teren oznaczony taśmą żółto-czarną //// jest terenem, który może mieć znaczenie strategiczne.2. Punkty Strategiczne.

• Respawn przy wiosce - obiekt którego WNĘTRZE jest wyłączone z rozgrywki. Respawn odbywa się gdy wskazówka ZEGARA W RESPAWNIE (nie będzie on się zgadzał z czasem realnym) będzie wskazywała 00, 15, 30, 45 minut.

• Respawn w terenie - z założenia jest nieaktywny, WNĘTRZE jest również wyłączone z rozgrywki. Aktywację Respawna dokonuję się przez doniesienie do wyznaczonego miejsca przy nim 3 Worków z Nawozem. Doniesienie worków aktywuje respawn dla danej strony.

Respawn ożywia graczy, jeżeli w środku będą znajdować się 4 osoby, bo tyle potrzeba aby uruchomić Rekultywator(magiczna maszyna do ożywiania).

W Respawnie (przy wiosce i w terenie) przybywając jako ranny, można zdjąć oznaczenie rannego i ponownie uzyskać status Zdrowego.3. Elementy rozgrywki.

Z założenia wszelkie elementy rozgrywki są neutralne i obie strony mogą ich używać. Przejmowanie nie jest zabronione.

• Opatrunki - Zastosowanie patrz: Znachorzy.

• Karty Rannego - Specjalne Karty Rannego tylko dla Ciężkorolnych. Zastosowanie patrz: Ciężkorolni.

• Koszula z worka – Jest to worek z wyciętym miejscem na głowę i ręce, który zakłada się jak koszulę. Jeden z elementów potrzebnych do stworzenia ciężkorolnego.

• Sznurek – Będzie to typowy sznurek od snopowiązałki, zostanie oznaczony taśmą, będzie jednym z elementów składowych ciężkorolnych.

• Słomiany kapelusz – Typowy hit lata na wsi 2003, nakrycie głowy ciężkorolnych.

• Blaszka na sznurku – Płytka jest elementem systemu uwieśniającego, potrzebna do wyprodukowania najsilniejszych cięzkorolnych, Swojaka i Rolasa.

• Butelka z bimbrem – Butelka z uzdrawiającym płynem, jednak moc zawarta w substancji leczy tylko prawdziwych Bimbrowników. Jest to również jeden z elementów składowych bimbrownika.

• Czapka uszatka - Topowe nakrycie głowy zima przełom 1980-1981, ulubiona czapka bimbrownika.

• Taczka Gnoju - Pojazdy, do których zniszczenia jest konieczne wykorzystanie Sztucznej kupy i wrzucenie jej do taczki, bądź trafienie osoby przebywającej w Taczce.
Zakłada się, że pojazd ma magiczną właściwość unieśmiertelniania załogi która w nim przebywa oraz mechanizmu napędowego.
Jedynie trafienie do taczki lub osoby w niej przebywającej, sztuczną kupą niszczy pojazd.

• Sztuczna kupa - Prototyp broni, opracowywany celem przeciwdziałania Taczce Gnoju. Nieskuteczny przeciwko normalnym przeciwnikom.4. Specjaliści

• Bimbrownik – Typowy przedstawiciel wsi, za słaby żeby zostać ciężko rolnym ale swój urok ma. Nie rozstaje się ze swoją butelką wypełnioną bimberkiem, a głowę lubi ukryć pod czapką uszatką, czyżby miał delikatne uszy? Któż to wie, najważniejsze jest, że dopiero czwarte trafienie go zabija, jak to robi to proste. Po trafieniu poda na ziemię pociąga łyczek ze swojej buteleczki i wstaje jak nowo narodzony, otępiennie alkoholowe powiecie, ja powiem, że to magiczna płynu MOC.


Ciężkorolni – w grze użyte zostaną trzy rodzaje ciężkorolnych. Będą to odpowiednio:


• Jurny Chłop – Osoba posiadająca na sobie koszulę z worka, przepasana sznurkiem. Będzie mogła posiadać na sobie dwa opatrunki (dopiero trzecie trafienie zabija) oraz będzie posiadała Karty Rannego do wykorzystania tylko przez Jurnego Chłopa.

Jurny Chłop posiadając Kartę Rannego jest Znachorem sam dla siebie - może samemu się opatrzyć, poprzez wypełnienie Karty Rannego i zaczepienie jej na sznurku na pasie. Nie może on jednak do leczenia samego siebie wykorzystać zwyczajnych opatrunków. Nie może on też leczyć innych "zwyczajnych" uczestników, ani innych Ciężkorolnych (może przekazać swoją Kartę Rannego). Znachor, który otrzyma Kartę Rannego krzyczy "co to jest?!" i zjada ją, lub też drze na maluteńkie kawałeczki, nie umiejąc ją obsłużyć.

Każdy gracz po przemianie w Jurnego Chłopa w czasie rozgrywki otrzyma 3 Karty Rannego.


• Swojak – Jest ulepszoną wersją Jurnego Chłopa, na elementy jego "ubioru" składa się podobnie jak poprzednio, koszula z worka, przepasana sznurkiem, dodatkowo na szyi Swojaka pojawia się blaszka na sznurku.

Jedyne miejsce jakie będzie liczone jako trafienie dla Swojaka to blaszka zawieszona na jego szyi.

Swojak będzie mógł posiadać na sobie dwa opatrunki (dopiero trzecie trafienie zabija) oraz będzie posiadała Karty Rannego do wykorzystania tylko przez Swojaka.

Swojak posiadając Kartę Rannego jest Znachorem sam dla siebie - może samemu się opatrzyć, poprzez wypełnienie Karty Rannego i zaczepienie jej na sznurku na pasie. Nie może on jednak do leczenia samego siebie wykorzystać zwyczajnych opatrunków. Nie może on też leczyć innych "zwyczajnych" uczestników, ani innych Swojaków (może przekazać swoją Kartę Rannego). Znachor, który otrzyma Kartę Rannego krzyczy "co to jest?!" i zjada ją, lub też drze na maluteńkie kawałeczki, nie umiejąc ją obsłużyć.


• Rolas – to ostatni już poziom ewolucji Ciężkorolnych. Na ubiór Rolasa składa się koszula z worka przewiązanego w pasie sznurka, metalowej płytka zawieszonej na szyi wyposażonej w rurkę, słomiany kapelusz.

Rolas jest niewrażliwy na ogień z broni konwencjonalnej.

Porusza się jedynie marszem i w pozycji wyprostowanej.

Jego jedynym wrażliwym punktem jest system uwieśniający (metalowa płytka na piersi Rolasa). Trafiony w nią staje się nieaktywny na 10 sekund. Obok płytki znajduje się "rurka bezpieczeństwa" która zerwana, odłącza dopływ bimbru do Rolasa powodując automatyczną wytrzeźwienie i śmierć Ciężkorolnego.5. Komunikacja

Dozwolone są wszelkie metody komunikacji, poprzez ręczne radiostacje jaki telefony komórkowe.6. Sędzia

W czasie gry wprowadzona zostanie funkcja sędziego, jego zadaniami będzie rozstrzyganie sporów pomiędzy graczami, oraz pilnowanie prawidłowego wykorzystania mechaniki scenariusza.7. Zasady trafienia i Znachorzy

Osoba trafiona jest traktowana jako Ranna. Pozostaje na swojej pozycji oznaczając się czerwoną szmatą i może jedynie wzywać pomocy (nie przesuwa się ani o metr, nie chowa itd). Może do niej podbiec Znachor i uleczyć. Osoba uleczona i ponownie trafiona zostaje uznana za zabitą (chyba że jest ciężkorolnym, wtedy są możliwe dwa uleczenia przed zabiciem)

Osoba która jest ranna może sama zadecydować, że umiera. Może wtedy udać się do respawnu.

Transportowanie rannych, osoba ranna nie może strzelać, jeżeli podejdzie do niej zdrowy gracz może ją "przetransportować". Noszenie rannego polega na tym, że osoba trafiony kładzie rękę na ramieniu zdrowej osoby i idzie za nią, w takiej sytuacji, żadna z osób nie może biegać. Zdrowy gracz i tylko on może strzelać.Zapraszamy

Komentarze
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Kalendarz
<< Październik 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Reklama
Naszywki.pl

Statystyki reklamowe
Tagi©
KP SGO Gdańsk Piltot LIGI ASG Taktyka zielona Tajna broń Mndur Gorka E SPOS Zwycięzcy wrzesień Homemade Libia Oddał rękę Zmiana Żołnierz Specnazu Zbrojownia
Wszystkie Tagi
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tag news

Sprzęt karabin Patenty paracord Relacje Strzelanie Medyk Snajper Mapa i kompas Recenzje Zapowiedzi Survival Bytowanie Taktyka Imprezy Znaki niewerbalne RTO Radio Testy sprzętu Kleszcze komary Pozornie trywialne Point Blank Filmy Ciekawostki Promocje Teamy Społeczność CQB KP SGO Combat Alert M65 Maskowanie Pirotechnika LIGA ASG Radio ASG Fatah Komiks Artykuły by Sebi Testy by Straszydło Blady Kącik Filmowy Teksty Pitera FIA Szkoła Partyzanantów

Przetłumacz stronę

Szybki tłumacz
Ostatnie Komentarze
News
[url=https://paccapita...
[url=https://victorias...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://www.theco...
[url=https://brandinge...
Artykuły
Świetne... :D a końców...
Foto
[url=http://www.hitche...
Wybrane Strony
[url=https://www.piico...
Od 20110217 Odwiedziny gości:
Dziś:12,625
Wczoraj:38,010
W tym tygodniu:12,625
W tym miesiącu:564,670
W tym roku:9,141,675
Wszystkich:65,859,175
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Engami
05-04-2021 14:22
Z on zadanie zakr?tu ilo?ci mocnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? zawiadomienia autonomicznej cechy lokalu, kto sced

Engami
05-04-2021 12:40
Z jego osoba Myślija prze?omu liczby spokojnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo baza ogloszen oddzielnej cechy lokalu, k

Engami
14-01-2021 22:25
Z on zadanie zwrotu sumy równowarto?ciowej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe anonse osobnej cechy lokal

Engami
14-01-2021 20:59
Z on funkcja zakr?tu liczbie p?ynnej udost?pnionej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci czy te? oferty pracy krakow nowa huta odmiennej ce

Engami
13-01-2021 16:20
Z jego osoba zadanie skr?tu ilo?ci równowarto?ciowej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? posiad?o?ci b?d? serwis ogloszeniowy odmiennej

Engami
13-01-2021 00:42
Z jego osoba obowi?zek zakr?tu liczbie g?adkiej udzielonej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? oferty samoistnej cesze lokalu, j

Engami
12-01-2021 23:21
Z jego osoba funkcja skr?tu sumie prostej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? posiad?o?ci b?d? oferty pracy krakow nowa huta osobnej cec

Engami
12-01-2021 21:15
Z jego osoba Myślija zwrotu liczbie p?ynnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cechy lokalu, j

Engami
12-01-2021 19:54
Z on zadanie zakr?tu sumie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo olx ogloszenia praca wroclaw autonomicz

Engami
11-01-2021 23:14
Z on Myślija prze?omu sumie ?agodnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci albo praca rzeszow oferty rzeszowiak samodzielnej w?

Engami
11-01-2021 21:55
Z on Myślija skr?tu wielko?ci spokojnej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo [url=http://portal
owo.nysa.pl]najnow
sze oferty pracy warszawa i okolice kierowca c e[/u

Engami
07-01-2021 23:38
Z on obowi?zek skr?tu liczbie regularnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? posiad?o?ci wzgl?dnie [url=http://web.sp
ecjalistyczneoserw
isy.pl]express bydgoski praca ogloszen

Engami
07-01-2021 22:11
Z on zadanie zwrotu sumy lekkiej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? nieruchomo?ci lub sprzeda samoistnej cechy lokalu, kto prze

Engami
06-01-2021 15:40
Z on obowi?zek prze?omu wielko?ci spokojnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe wiadomosci oddz

Engami
06-01-2021 14:11
Z on funkcja skr?tu sumie p?ynnej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie oferty pracy warszawa bia Loleka olx autono

Engami
05-01-2021 16:54
Z on funkcja prze?omu liczby lekkiej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie baza lokalna samodzielnej w?as

Engami
05-01-2021 15:32
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy pewnej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie oferty pracy money lubliniec sam

Engami
28-12-2020 11:51
Z jego osoba zadanie zakr?tu liczbie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? [url=http://ogloos
zeniowo.pl]oferty pracy krakow nowa huta olx

Engami
28-12-2020 10:34
Z jego osoba Myślija prze?omu wielko?ci p?ynnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo ogloszeniowo oddzielnej cechy lokalu, kt

Engami
12-12-2020 12:17
Z jego osoba zadanie zwrotu wielko?ci p?ynnej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci czy te? ogloszenia praca plock plocman samo

Engami
12-12-2020 10:58
Z jego osoba funkcja prze?omu ilo?ci prostej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? internetowe anonse samoistnej cec

Engami
09-12-2020 12:52
Z on funkcja prze?omu wielko?ci ?agodnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci b?d? lokalne oferty odr?bnej cechy lokalu, kto p

Engami
09-12-2020 11:23
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy mocnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca lubliniec oferty samoistnej w?a

Engami
04-12-2020 15:03
Z on zadanie skr?tu sumy ?agodnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca plock bezplatne ogloszenia samoistnej w?asno?c

Engami
04-12-2020 13:39
Z jego osoba Myślija prze?omu kwoty równowarto?ciowej u?yczonej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cesz

Niezbędnik - Essentials :
Wspomnienia: