Nawigacja
POLECANE
ZNAJOMI
Ankieta
Czy jesteś zwolennikiem używania magazynków typu:

Real/Low/Mid-Cap
Real/Low/Mid-Cap
86% [149 głosów]

Hi-Cap
Hi-Cap
14% [24 głosów]

Ogółem głosów: 173
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11.01.11

Archiwum ankiet
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 4:42
Zachód słońca: 20:17
Dzień trwa:
15 Godzin 35 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:59
Archiwum News 2014:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2013:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2012:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2011:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2010:
Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

MICH 2001 ACM od Gunfire - recenzja

MICH 2001 ACM od Gunfire - recenzja
Kolejny raz, dzięki współpracy firmy Gunfire i naszego stowarzyszenia Koalicja Północ, możemy podzielić się z Wami recenzją sprzętu dostarczonego przez naszego partnera.
Tym razem testowanym przez nas produktem była replika hełmu MICH 2001 ACM.

Obrazek

IWA 2013: Nowości Helikon-Tex

IWA 2013: Nowości Helikon-Tex

Polski producent odzieży i wyposażenia Helikon-Tex zaprezentował na IWA 2013 mundury w nowych wzorach maskujących oraz kurtkę zimową Level 7.

W ofercie Helikon-Tex pokazano linię mundurów CPU w nowych wzorach maskujących. Na pierwszym planie kamuflaże A-TACS, na dalszych w kamuflażach stworzonych przez Hyde Definition

GF POINT 2013 relacja Greya

GF POINT 2013 relacja Greya

Grey autor Darmowego Podręcznika Taktyki ASG. Specjalizacja: Tematyka związana z taktyką ASG oraz tematy MILSIM.

W pełnym News zobacz relację/film...

GF Point 2013 oczami uczestnika relacja Promila

GF Point 2013 oczami uczestnika - relacja Promila

6 lutego 2013 w Sobótce, ok. 30km od Wrocławia, odbyła się IV edycja airsoftowego biegu na orientację GF Point po masywie Ślęży i Raduni. Uczestnicy startowali w trzech kategoriach: Professional, Basic i w nowej w tym roku kategorii Navigator, w której nie liczył się czas, a odległość przebyta na trasie. Koszt imprezy zależnie od kategorii wynosił od 25 do 35zł, a wejściówkę kupowało się wcześniej poprzez sklep internetowy Gunfire. Start dla kat. GF Professional wynosił 35zł, a na śmiałków czekało minimum 20 km trasy w górzystym terenie z 15 kilogramowym obciążeniem. W tym roku, w kategorii GF Pro startowało 55 uczestników, z czego 40 się zakwalifikowało, czyli zaliczyło wszystkie punkty kontrolne i dotarło na metę w wyznaczonym czasie...

Lany Poniedziałek 01042013

Lany Poniedziałek 01042013

Green Berets Koszalin KP zapraszają wszystkie teamy Koalicji Północ jak i teamy spoza KP oraz każdego chętnego do wzięcia udziału w corocznej już...

 

RELACJA KOALICJI WSCHÓD Z GF Point 2013

 RELACJA KOALICJI WSCHÓD Z GF Point 2013

W dniu 16 lutego 2013 w Sobótce  niedaleko Wrocławia, w malowniczym masywie Ślęży i Raduni, miała miejsce IV edycja airsoftowego biegu na orientację GF Point. W imprezie wzięli udział po raz pierwszy Promil i Kondzik, członkowie grupy M.O.R.T., należącej do Stowarzyszenia „Koalicja Wschód”.  Obaj wystartowali w kategorii Proffesional.

Mufka ARIES OUTDOOR by Dudek [POL]

Mufka ARIES OUTDOOR by Dudek [POL]

 Absolutnie męska rzecz, mufka. Żonka się roześmiała gdy zobaczyła moją nową zdobycz. Się nie zna się i tyle. Sealsi mają, używają, chwalą, to czemu ja nie miałbym sobie takiej sprawić? Szczególnie, że zimą noszę dość cienkie rękawiczki Mechanix FastFit. Mufka pomoże mi zapewnić komfort termiczny moim kochanym rączkom.

18-mufka

Relacja WOŚP 2013 - Koalicja Północ

Relacja WOŚP 2013 - Koalicja Północ

Jacek 6th Forest Recon Division Koszalin KOALICJA PÓŁNOC - Redaktor Naczelny. Specjalizacja: Nowości, artykuły o tematyce airsoftowej i militarnej. Kontakt PW oraz

Zapraszamy do przeczytania relacji z działań Koalicji Północ podczas WOŚP 2013. Tak wiemy, że już jest marzec, ale niestety dopiero teraz nadażyła się okazja do sporządzenia tego wpisu. :) Prosimy o zrozumienie.

TS Defender 2 by Adi [POL]

TS Defender 2 by Adi [POL]

 

defender-13

Po długich i nieustannych namowach Dudka nastał czas pisania kolejnej recenzji. Dziśœ pod lupę trafia kopia kamizelki Fort “Defender-2″ którą to podesłał nam Kevin z Toy Soldier’a.

SCDTV Review Division - SAG Winter Gear

SCDTV Review Division - SAG Winter Gear

Dawno na portalu nie wrzucaliśmy nic od SCDTV więc trzeba to nadrobić. Zapraszamy do obejrzenia jednej z nowszych produkcji.


EMMERSON FAST PJ – nowoczesna ochrona w grach taktycznych - recenzja SGO Gdańsk

EMMERSON FAST PJ – nowoczesna ochrona w grach taktycznych - recenzja SGO Gdańsk

Kask Emmerson FAST jest repliką hełmu balistycznego firmy Ops-Core, który przebojem wdarł się na rynek nowoczesnych osłon balistycznych. Zamysłem projektantów oryginału było uzyskanie złotego środka pomiędzy ochroną głowy użytkownika, a wygodą użytkowania. Kopia hełmu marki Emmerson również odpowiada temu zapotrzebowaniu z powodzeniem chroniąc głowę przed urazami oraz zapewniając bezkonfliktową współpracę z wyposażeniem (jak kamizelki wyposażone w kołnierze)

120 tys. LWH dla USMC

120 tys. LWH dla USMC

US Marine Corps zamówił kolejną partię 120 tys. lekkich hełmów (LWH) za 28 mln USD. Ich dostawcą jest BAE Systems.

Marines chronieni przez LWH / Zdjęcie: USMC

EQUIPPED.PL: Ochraniacze Alta Altaflex (Superflex) i Gelmax

 

Ochraniacze Alta Altaflex (Superflex) i Gelmax

Koncepcje zmian struktury Sił Zbrojnych cz. I

Koncepcje zmian struktury Sił Zbrojnych cz. I

Autor: Bartosz "Termos" Wiatrzyk - autor bloga www.blog.gunfire.pl

W dzisiejszym odcinku chciałbym poruszyć temat naszych Sił Zbrojnych. Jakie są- każdy widzi. Z jakich komponentów, jednostek, sprzętu się składają można podglądnąć na stronach Ministerstwa Odbierania Nadziei. Jeśli mamy pragnienie zgłębić cele i zadania SZ RP mamy wiele pięknych dokumentów i strategii obronnych rozpisanych na tysiącach stron. Pojawia się jednak pytanie. Jaka będzie nasza Armia Przyszłości ? Bardzo popularne są hasła typu „Żołnierz przyszłości, Wojsko przyszłości, przyszłościowe pole walki”. Wszystkie te górnolotne hasła brzmią ładnie, ale co pod nimi się kryje ?

Combat Camera fot 3

Pierwsza w polsce replika ASG karabinka MSBS - by MgSchutze

MSBS z Masady A&K by MgSchutze

MG Schutze - Rekonstrukcje uzbrojenia

Jako pierwsi prezentujemy na naszym portalu, najnowszy projekt MG. Prawdopodbnie jest to pierwsza replika ASG najnowszego polskiego karabinka szturmowego - MSBS. Zapraszamy do przeczytania tego artykułu, gdzie MgSchutze pokazuje jak przeprowadził metamorfozę Masady w poniżej widoczną giwerę.

GF POINT 2013

GF POINT 2013

 Już w lutym (16.02.2013) wystartuje czwarta edycja Airsoftowego Biegu na Orientację GF-Point.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami przesłanymi przez organizatora. 

gfpoint.jpg

Masochista czy onanista? Kim jest MilSimowiec?

Masochista czy onanista? Kim jest MilSimowiec?

Piotr "Procent" Łopaciński - redaktor bloga www.blog.gunfire.pl

Swego czasu rozwodziłem się nad typową drogą każdego airsoftowca. w skrócie – każdy, po okresie początkowego zachwytu, manii kupowania sprzętu i jeżdżeniem na strzelanki, profiluje się, czy też „specjalizuje” w jakiejś dziedzinie – niekoniecznie stricte airsoftowej. Może to być np. rekonstrukcja, ale mogą to też być MilSimy. Od niektórych bowiem można usłyszeć „ja już nie jestem Airsoftowcem, ja jestem MilSimowcem”. Znaczy to nie mniej, nie więcej a tyle, że swoje kompleksy leczy on w bardziej wymagający sposób i także bardziej  realistycznie udaje kogoś, kim nie jest.

23

SHOT Show: HK416A5 ujawniony

SHOT Show: HK416A5 ujawniony

W Las Vegas Heckler & Koch pokazał najnowszy, zmodyfikowany karabinek HK416A5 z regulatorem gazowym, w pełni dostosowany do strzelców prawo- i leworęcznych.

Rodzina HK416A5 jest obecnie oferowana w czterech konfiguracjach: z lufami długości 279 (11 cali w miejscu obecnych 10 cali, widoczny na zdjęciu), 368, 419 i 508 mm. Najkrótszy karabinek ma nieco odmienne łoże, w przedniej części górnej szyny mieści się składana podstawa muszki

Zestaw Surwiwalowy S.O.S made by Wałek
Zestaw Surwiwalowy S.O.S made by Wałek
 
Wałek - Koalicja Wschód, team Sandpoint PMC

Zestaw surwiwalowy S.O.S ma być naszą ostatnią deską ratunku. Pod warunkiem że zawsze będziemy go mieli ze sobą. Dlatego musi on spełniać pewne warunki: być niewielki, lekki i posiadać wszystkie możliwe elementy niezbędne do przetrwania. Jest ich osiem: Woda, Ogień, Schronienie, Nawigacja, Sygnalizacja, Broń, Jedzenie, Pierwsza pomoc. Mój mini zestaw spełnia 6 z tych elementów ale już wkrótce dodam do niego element służący do uzdatniania wody. Wobec tego zestawu postawiłem jeszcze jeden warunek. Musi być solidny lecz niedrogi i taki jest. Taki zestaw może stanowić różnicę pomiędzy życiem a śmiercią!!!
Zestaw zainspirowany przez Ranger Rick'a. http://www.survivaloutdoorskills.com

Obrazek

MINIGUNY dla WP

MINIGUNY dla Wojska Polskiego

7 stycznia Inspektorat Uzbrojenia podpisał z łódzkim WZL nr 1 umowę dotyczącą zakupu 10 napędowych karabinów maszynowych M134G dla Wojska Polskiego i montażu ich na śmigłowcach Mi-17.

Po blisko 5 latach od chwili, gdy pojawiła się idea zakupu 7,62-mm napędowych, wielolufowych karabinów maszynowych Wojsko Polskie ma na początku 2013 odebrać 10 zamówionych M134G produkowanych przez Garwood Industries/Profense kupionych w ramach pilnej potrzeby operacyjnej / Zdjęcie: Works11

Lone Survivor

Lone Survivor

Super autor bloga: http://supertac.b... Specjalizacja: survival, buscraft, taktyka, outdoor, specjalne technologie, sprzęt custom.


W 2010 roku w Polsce ukazała się książka o operacji RedWing. Oryginalny tytuł „Lone Survivor” został przetłumaczony jako”Przetrwałem Afganistan”. Książka opowiada...

KOALICJA PÓŁNOC & WOŚP 2013

KOALICJA PÓŁNOC & WOŚP 2013

Już pewnie niektórzy czytelnicy pomyśleli, że KP stanęła w miejscu i nic w tym roku nie organizuje z okazji WOŚP. W sumie nic dziwnego, bo dopiero teraz możemy poinformować o naszych planach na to wydarzenie.

SCDTV dla Gunfire - BIZON PP-19

SCDTV dla Gunfire - BIZON PP-19

Już teraz możecie zobaczyć nową produkcję SCDTV Review Division. Tym razem została ona wykonana dla Gunfire, a testowanym produktem jest replika PP-19 BIZON.

4 kontrakty Bumaru Amunicja

4 kontrakty Bumaru Amunicja

Inspektorat Uzbrojenia MON zamówił w zakładach Bumar Amunicja naboje do armat czołgów Leopard 2A4, BWP-1, KTO Rosomak i amunicję strzelecką. Wartość kilkuletnich umów wynosi 268 mln zł.

Naboje 30 mm x 173 do armat transporterów opancerzonych Rosomak, produkowane w zakładzie Bumar Amunicja w Skarżysku Kamiennej. Pierwszy od góry MP-T/SD z pociskiem wielozadaniowym ze smugaczem i samolikwidatorem / Zdjęcie: Bumar Amunicja

S.H.A.F.T ASG SQUAD - REKRUTACJA 2013

REKRUTACJA 2013 – S.H.A.F.T.  ASG SQUAD

S.H.A.F.T. ASG SQUAD otwiera rekrutację.

Jeżeli uważasz, że nadajesz się do naszej formacji- NAPISZ DO NAS!

Kalendarz
<< Lipiec 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Reklama
Naszywki.pl

Statystyki reklamowe
Tagi©
Podcast ASG Zwycięzcy wrzesień Oddał rękę Żołnierz Specnazu Radio ASG Mndur Gorka E SPOS Tajna broń KP SGO Gdańsk Piltot LIGI ASG Elektryczny Blow Back Nowe pistolety WP
Wszystkie Tagi
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tag news

Sprzęt karabin Patenty paracord Relacje Strzelanie Medyk Snajper Mapa i kompas Recenzje Zapowiedzi Survival Bytowanie Taktyka Imprezy Znaki niewerbalne RTO Radio Testy sprzętu Kleszcze komary Pozornie trywialne Point Blank Filmy Ciekawostki Promocje Teamy Społeczność CQB KP SGO Combat Alert M65 Maskowanie Pirotechnika LIGA ASG Radio ASG Fatah Komiks Artykuły by Sebi Testy by Straszydło Blady Kącik Filmowy Teksty Pitera FIA Szkoła Partyzanantów

Przetłumacz stronę

Szybki tłumacz
Ostatnie Komentarze
News
[url=https://paccapita...
[url=https://victorias...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://www.theco...
[url=https://brandinge...
Artykuły
Świetne... :D a końców...
Foto
[url=http://www.hitche...
Wybrane Strony
[url=https://www.piico...
Od 20110217 Odwiedziny gości:
Dziś:12,152
Wczoraj:23,958
W tym tygodniu:36,110
W tym miesiącu:752,587
W tym roku:6,468,641
Wszystkich:63,186,141
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Engami
05-04-2021 14:22
Z on zadanie zakr?tu ilo?ci mocnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? zawiadomienia autonomicznej cechy lokalu, kto sced

Engami
05-04-2021 12:40
Z jego osoba Myślija prze?omu liczby spokojnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo baza ogloszen oddzielnej cechy lokalu, k

Engami
14-01-2021 22:25
Z on zadanie zwrotu sumy równowarto?ciowej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe anonse osobnej cechy lokal

Engami
14-01-2021 20:59
Z on funkcja zakr?tu liczbie p?ynnej udost?pnionej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci czy te? oferty pracy krakow nowa huta odmiennej ce

Engami
13-01-2021 16:20
Z jego osoba zadanie skr?tu ilo?ci równowarto?ciowej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? posiad?o?ci b?d? serwis ogloszeniowy odmiennej

Engami
13-01-2021 00:42
Z jego osoba obowi?zek zakr?tu liczbie g?adkiej udzielonej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? oferty samoistnej cesze lokalu, j

Engami
12-01-2021 23:21
Z jego osoba funkcja skr?tu sumie prostej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? posiad?o?ci b?d? oferty pracy krakow nowa huta osobnej cec

Engami
12-01-2021 21:15
Z jego osoba Myślija zwrotu liczbie p?ynnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cechy lokalu, j

Engami
12-01-2021 19:54
Z on zadanie zakr?tu sumie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo olx ogloszenia praca wroclaw autonomicz

Engami
11-01-2021 23:14
Z on Myślija prze?omu sumie ?agodnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci albo praca rzeszow oferty rzeszowiak samodzielnej w?

Engami
11-01-2021 21:55
Z on Myślija skr?tu wielko?ci spokojnej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo [url=http://portal
owo.nysa.pl]najnow
sze oferty pracy warszawa i okolice kierowca c e[/u

Engami
07-01-2021 23:38
Z on obowi?zek skr?tu liczbie regularnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? posiad?o?ci wzgl?dnie [url=http://web.sp
ecjalistyczneoserw
isy.pl]express bydgoski praca ogloszen

Engami
07-01-2021 22:11
Z on zadanie zwrotu sumy lekkiej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? nieruchomo?ci lub sprzeda samoistnej cechy lokalu, kto prze

Engami
06-01-2021 15:40
Z on obowi?zek prze?omu wielko?ci spokojnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe wiadomosci oddz

Engami
06-01-2021 14:11
Z on funkcja skr?tu sumie p?ynnej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie oferty pracy warszawa bia Loleka olx autono

Engami
05-01-2021 16:54
Z on funkcja prze?omu liczby lekkiej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie baza lokalna samodzielnej w?as

Engami
05-01-2021 15:32
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy pewnej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie oferty pracy money lubliniec sam

Engami
28-12-2020 11:51
Z jego osoba zadanie zakr?tu liczbie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? [url=http://ogloos
zeniowo.pl]oferty pracy krakow nowa huta olx

Engami
28-12-2020 10:34
Z jego osoba Myślija prze?omu wielko?ci p?ynnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo ogloszeniowo oddzielnej cechy lokalu, kt

Engami
12-12-2020 12:17
Z jego osoba zadanie zwrotu wielko?ci p?ynnej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci czy te? ogloszenia praca plock plocman samo

Engami
12-12-2020 10:58
Z jego osoba funkcja prze?omu ilo?ci prostej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? internetowe anonse samoistnej cec

Engami
09-12-2020 12:52
Z on funkcja prze?omu wielko?ci ?agodnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci b?d? lokalne oferty odr?bnej cechy lokalu, kto p

Engami
09-12-2020 11:23
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy mocnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca lubliniec oferty samoistnej w?a

Engami
04-12-2020 15:03
Z on zadanie skr?tu sumy ?agodnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca plock bezplatne ogloszenia samoistnej w?asno?c

Engami
04-12-2020 13:39
Z jego osoba Myślija prze?omu kwoty równowarto?ciowej u?yczonej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cesz

Niezbędnik - Essentials :
Wspomnienia: