Nawigacja
POLECANE
ZNAJOMI
Ankieta
Czy jesteś zwolennikiem używania magazynków typu:

Real/Low/Mid-Cap
Real/Low/Mid-Cap
86% [149 głosów]

Hi-Cap
Hi-Cap
14% [24 głosów]

Ogółem głosów: 173
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11.01.11

Archiwum ankiet
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:12
Zachód słońca: 15:58
Dzień trwa:
8 Godzin 46 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 9:47
Archiwum News 2014:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2013:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2012:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2011:
Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Archiwum News 2010:
Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Kolimator Story - Część 1. Airsoftowce

Kolimator Story – Część 1. Airsoftowce

BeFunky_SPECCNA_M4A1_M20325.jpg

Poniższy tekst ma charakter bardziej felietonu, przemyśleń autora, tudzież notki blogowej, aniżeli poważnego testu. Zawarte w nim spostrzeżenia opierają się na doświadczeniach airsoftowych, broni palnej proszę w to nie mieszać.

PC Salamandra od GECKO Project

 

 

                     

 

 

Kojarzycie Project Gecko? Na pewno tak, jeśli pociąga was PenCott Greenzone, bo chłopaki nie raz podrzucali bardzo fajne zdjęcia.

Jest to dość nietypowa kamizelka, bo zintegrowana z ładownicami oraz plecakiem – a do tego ostatniego mamy szybki dostęp dzięki systemowi QR. Wszystko jest wykonane z Cordury 1000D, od której u nas się raczej odchodzi na rzecz lżejszej 500D. Ale jest PenCott Greenzone, a dla tradycjonalistów również i oliwka i CB.

Wywiad z Falconem ze Stowarzyszenia Airsoftowego Legion VII

 

  Metryka:

   Imię: Karol
   Ksywa: Falcon
   Wiek: 23
   Ekipa: Stowarzyszenie Airsoftowe „Legion VII”
   Zamieszkały: Wrocław

 

 

O początkach przygody z ASG, prowadzeniu imprez i trochę o sobie opowie nam Falcon - członek Stowarzyszenia Airsoftowego „Legion VII”. Zapraszam do lektury.

Helikon Level 7

Helikon Level 7

 Zieleń powoli odchodzi do lamusa. Niedługo ozłoci się nam kraina, a następnie, nieubłaganie zawita zima ( oby!!). Nie wiem jak wy, ale nie mogę się doczekać śniegu. Generalnie jednej rzeczy nie znoszę w zimie; krótkiego dnia. Mróz i śnieg kompletnie mi nie przeszkadzają, ale wczesna noc jest dobijająca.

INCYDENT 20

Mamy przyjemność zaprosić Luzaków na LARP w klimacie apokalipsy zombie.


28 września 2014 - Północ-Południe III - SFAT

28 września 2014 - Północ-Południe III - SFAT

Radzio :) - Special Forces Airsoft Team

W imieniu grupy Special Forces Airsoft Team oraz Portalu AirsoftSzczecin chciałbym zaprosić was do udziału w scenariuszu, Północ-Południe III.

Koniec lata 2014 roku, w wyniku kłopotów gospodarczych i zaognienia się kryzysu w rejonie Trzech Mostów, rządy Północy i Południa zmuszone zostały, do zwiększenia swojej aktywności wojskowej w tym rejonie. Gra toczy się o wysoką stawkę: zdobycie kontroli i założenie posterunków na szczytach dominujących nad przełęczami, którymi od tysięcy lat przechodziły szlaki handlowe, a obecnie stanowią one główny szlak przerzutowy opium ze Wschodu i broni w przeciwną stronę...

Obrazek

Plakacik, autorstwa Montezumy [MCAT]

Woda, kurz i błoto

Woda,kurz i błoto - szkolenie zorganizowane przez Defense Attack System cz. I

   

 

 

 

 

PiecuKoalicja Północ oddział Koszalin - Specjalizacja: Survival, Taktyka, wielki starożytny myśliciel, autor bloga: http://p13cu.blogspot.co.uk

   Jakiś czas temu (data nie istotna, bo kogo to obchodzi, a jak ktoś ciekawy to sobie znajdzie) razem z kolegą z ekipy Koalicji Północ wzięliśmy udział w szkoleniu survivalowym prowadzonym przez ludzi z International Survival Group.
   Zanim w ogóle pojawiłem się na miejscu docelowym, podczas czekania na miejscu zbiórki poznałem się z częścią ekipy. Bardzo sympatyczni ludzie. Każdy dla każdego przyjaźnie nastawiony. Nie było krzywych spojrzeń, ani niczego podobnego. Było po prostu normalnie.
   W końcu nasza karoca zajechała i po niedługiej podróży byliśmy na miejscu.
Po krótkim przywitaniu z resztą składu, który był już na miejscu dzień wcześniej, nastąpił powrót do rzeczywistości obozowej. Przygotowanie terenu pod obóz, wyznaczenie miejsca na ogień, opał, szkolenia etc.
Noszenie opału/przygotowywanie obozowiska

   Rozbicie się miało zając jak najmniej czasu (miałem fart, bo spałem pod chmurką, a moim jedynym...

Border War 6: The Sunseeker - videorelacjaJako Miękkopowietrzni byliśmy w kwietniu w Czechach i zrealizowaliśmy reportaż filmowy. Trwa 25 min i dość dobrze oddaje to, czym ta impreza jest i dlaczego ludzie tak licznie na nią przyjeżdżają, a niektórzy już nie wracają.

Czy warto pić napoje izotoniczne

Czy warto pić napoje izotoniczne

Krzysztof - pasjonat survivalu i wędrówek z plecakiem. Dawniej związany z organizacją Strzelecką. Autor: www.abc-survival.pl

Dzisiaj porozmawiamy troszkę o napojach izotonicznych. Zanim podjąłem się napisania tego artykułu, poczytałem w różnych źródłach jakie zalety mają napoje izotoniczne... proszę Państwa, cuda.

"ROMB" to nie tylko figura...

"ROMB" to nie tylko figura...

Rozmowa z wiceprezesem Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, adwokatem Andrzejem Turczynem

 Marduk - Koalicja Północ oddział Koszalin

KOALICJA PÓŁNOC ODDZIAŁ KOSZALIN & TCCC

KOALICJA PÓŁNOC ODDZIAŁ KOSZALIN & TCCC 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

PiecuKoalicja Północ oddział Koszalin - Specjalizacja: Survival, Taktyka, wielki starożytny myśliciel, autor bloga: http://p13cu.blogspot.co.uk


 

Dnia 13042014 Koszaliński oddział Koalicji Północ rozpoczął pracę nad elementem często pomijanym w ASG ale niezwykle ciekawym. Na pierwszym z wielu zaplanowanych ćwiczeń z zakresu medycyny pola walki zwanego w skrócie TCCC, omówiliśmy na czym polega, jakie są zasady i wytyczne poprawnego udzielania pomocy w warunkach bojowych.

 

Kamizelka Flyye LT6094

 Kamizelka Flyye LT6094

   DevilFish - Redaktor bloga "Piekiełko ASG"

 

Kamizelka 6094 jest bardzo popularna zarówno w kręgach wojskowych (SF), jak i ASG. Jest to klasyczny plate carrier średniej wielkości (większy od APC), pozwalający wpakować na siebie wszystko co potrzeba, bez konieczności dokładania “towaru” na pas. Jej cechą charakterystyczną jest kieszeń na wewnętrzne inserty na magazynki na przednim panelu,jak również boczne kieszenie elastycznego cummerbundu, dające możliwość przenoszenia dodatkowych magazynków lub też płyt bocznych.

Czy wykonana przez Flyye, 6094 jest faktyczne warta większej uwagi i zasłużenie jest tak popularna? Postaram się na to odpowiedzieć w poniższej recenzji...

IMG_1167

Rekonstruktorzy w Patrolu Pomocy dla osób niepełnosprawnych

 

Rekonstruktorzy w Patrolu Pomocy dla osób niepełnosprawnych 

 

 

Marduk - Koalicja Północ oddział Koszalin

 

 

Wojtek i Tomek Bocewicz, dwóch braci rekonstruktorów dnia 18 kwietnia rozpoczyna swój

„Patrol Pomocy” na rzecz Państwowego Ośrodka Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Świnoujściu.


Zimowy Bałtycki Patrol WOP Świnoujście – Hel 2013

 Zimowy Bałtycki Patrol WOP Świnoujście – Hel 2013

 

Co w tym dziwnego? Dowiecie się w dalszej części artykułu...

23 marca 2014 - Projekt: Marzanna IV

Projekt: Marzanna IV - Special Forces Airsoft Team 

Radzio :) - Special Forces Airsoft Team

Witam

W imieniu grupy Special Forces Airsoft Team oraz Portalu AirsoftSzczecin chciałbym zaprosić was do udziału w scenariuszu, Projekt: Marzanna IV. Jest to już czwarta odsłona przygotowywanych przez nas wiosennego scenariuszy, przywitajmy wiosnę należycie.

Znaków i cudów było pod dostatkiem, powiada Szaman. Pretensje możemy mieć jedynie sami do siebie, że źle je zinterpretowaliśmy. Ułomność Szamana, nie wpływa zupełnie na jego cudowną zdolność przewidywania wszystkiego po fakcie.
Grom z jasnego nieba uderzył we wzgórze świątynne. Piorun trafił w kamienny krąg. Unicestwił przy tym połowę czaru wiążącego. Kamienie spadały z nieba. Posągi krwawiły.
Astrologowie w obawie o własne życie, nie chcieli przepowiadać. Po ulicach wałęsał się szalony wieszcz, zapowiadający bliski koniec zimy. Świątynia została nie tylko opuszczona przez orła - również bluszcz na jej zewnętrznych szańcach zwiądł i ustąpił miejsce pnączu, które traciło czarny kolor jedynie w najjaśniejszym słońcu.
Takie rzeczy zdarzają się co roku. Tylko głupcy robią potem ze wszystkiego omen.
Powinniśmy być jednak lepiej przygotowaniu, mieliśmy dwóch wmiarę biegłych szamanów, którzy mieli nas strzec przed niebezpieczeństwami, jakie niosło jutro, choć nie za pomocą metod tak wyrafinowanych jak wróżenie z wnętrzności owiec.
Najlepszymi wróżbitami są jednak Ci, którzy przepowiadają przyszłe wydarzenia... Ich osiągnięcia są fenomenalne...


Plakacik, autorstwa Kabuma - G.O.D.AIRSOFT

Miękkopowietrzni o imprezie ASH

Miękkopowietrzni o imprezie ASH

Miękkopowietrzni TV z kamerą odwiedzili śląską imprezę ASH czyli Airsoftu Historycznego. Ponad 50 osób w stylizacji drugowojennej walczyło przez 6h. Przyjechali z całej Polski: Gdyni, Poznania, Krakowa, Pokarpacia i Śląska. Walka wyglądała jak żywcem wycięta z Szeregowca Ryana.

Relacja z imprezy ASH

Wkurzone stuptuty

“Wkurzone” stuptuty

Blog współpracujący z KoalicjaPolnoc.PL: Piekiełko ASG

Nie raz wspominałem, że rośnie nam rynek prywatnych krawców oporządzenia taktycznego i że intensywnie się rozwija. Najpierw ładownice, później kamizelki (a może i odwrotnie), a teraz nawet i stuptuty – rzecz bardzo specyficzną i o nieco ograniczonej dostępności.W dodatku wykonaną bardzo solidnie i z materiałów wysokiej jakości.
A mamy zimę – i ten sprzęt bardzo się przyda.

5

Może i nie jest to 30cm, ale stuptuty i tak się przydają.

Zadaniem stuptutów jest..

Miękkopowietrzni Lekcja 2: Ćwiczenia na celność

Miękkopowietrzni Lekcja 2: Ćwiczenia na celność

Obrazek

ObrazekGrey autor Darmowego Podręcznika Taktyki ASG. Specjalizacja: Tematyka związana z taktyką ASG oraz tematy MILSIM.

Obrazek

Zapraszamy do obejżenia drugiego odcinka nowego projektu Greya: Miękkopowietrzni - Celowanie.

SCDTV - Stronghold Group T. I. Zero Pals Chest Rig

SCDTV - Stronghold Group T. I. Zero Pals Chest Rig

Zapraszamy do obejrzenia nowej recenzji SCDTV chestriga łódzkiej firmy Stronghold Group w mega lansiarskim PenCott GreenZone.


Nuclear Winter Night III FIA

Nuclear Winter Night III FIA

Termin: 25-26 stycznia 2014, godzina 2000-0400
Miejsce: Poligon 1WBPanc Wesoła, Warszawa
Organizator: Stowarzyszenie FIA, http://www.fia.com.pl
Partnerzy: 1 Warszwska Brygada Pancerna, Polska Zbrojna, Arsenał, WMASG, KoalicjaPolnoc.PL, weekend-warriors.pl
Sponsorzy:PX militaria, Gunfire.pl, Long

Range Academy/Team99, Silt Paintball.

Obrazek

Zapraszamy na III-cią już edycję Nuclear Winter Night!

NWN jest rozgrywką militarną osadzon...

Wesołych Świąt

SCDTV - BO Manufacture The Gothic Serpent Operation 1911A1

SCDTV - BO Manufacture The Gothic Serpent Operation 1911A1

Prezentujemy jedną z nowszych produkcji SCDTV - tym razem na tapecie nietypowy Colt 1911A1 produkcji BO Manufacture.


Garden party z MG – MSBS

Garden party z MG – MSBS

Zapraszamy do obejrzenia produkcji SCDTV, gdzie zaprezentowane będzie dzieło MG Schutze - pierwszy MSBS ASG [po małych problemach z portalem nadrabiamy zaległości i będziemy sukcesywnie umieszczać nieprezentowane jeszcze u nas materiały SCDTV - dop. red.]


Uczyli się przetrwać na terytorium wroga

Uczyli się przetrwać na terytorium wroga


Ujść przed obławą i nie trafić do niewoli to zaledwie połowa sukcesu – mówią instruktorzy kursu przetrwania. W Górach Świętokrzyskich przeszło go 18 żołnierzy, którzy szykują się na misję do Bośni i Hercegowiny. Przez tydzień uczyli się, jak przeżyć zimą w lesie, zbudować improwizowaną broń lub rozpalić ogień używając… baterii telefonu.


Do Kielc przyjechali żołnierze, którzy na przełomie lutego i marca wyjadą na VII zmianę polskiego kontyngentu do Bośni i Hercegowiny. Na europejskiej misji wejdą w skład Mobilnych Zespołów Szkoleniowych oraz Zespołów Łącznikowo-Obserwacyjnych.

Podstawy Funkcje radia PMR i KONKURS!

Podstawy: Funkcje radia PMR i KONKURS!

Obrazek

ObrazekGrey autor Darmowego Podręcznika Taktyki ASG. Specjalizacja: Tematyka związana z taktyką ASG oraz tematy MILSIM.

Obrazek

Funkcja Squelch, VOX, CTCSS, DCS i inne aspekty używania radia PMR.
Dzięki uprzejmości Royal Logistic Corps możemy pokazać wam pierwszy odcinek serii Radioshack, którą kiedyś RLC stworzyło.

Jak zrobić darmowe mapy na telefon

Jak zrobić darmowe mapy na telefon

Krzysztof - pasjonat survivalu i wędrówek z plecakiem. Dawniej związany z organizacją Strzelecką. Autor: www.abc-survival.pl

W filmiku pokazuje jak zrobić mapy na telefony z gps. W materiale robię mapy do aplikacji trekbuddy, ale za pomocą zaprezentowanego programu można przygotować sobie mapy na wiele innych urządzeń.

Kalendarz
<< Grudzień 2021 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Reklama
Naszywki.pl

Statystyki reklamowe
Tagi©
Makarov KWC Survival Act od Valor LIGA ASG Combat Niemcy zamykają Zwycięzcy wrzesień Homemade Libia MG 42 by MG Schutze Nowe pistolety WP
Wszystkie Tagi
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Tag news

Sprzęt karabin Patenty paracord Relacje Strzelanie Medyk Snajper Mapa i kompas Recenzje Zapowiedzi Survival Bytowanie Taktyka Imprezy Znaki niewerbalne RTO Radio Testy sprzętu Kleszcze komary Pozornie trywialne Point Blank Filmy Ciekawostki Promocje Teamy Społeczność CQB KP SGO Combat Alert M65 Maskowanie Pirotechnika LIGA ASG Radio ASG Fatah Komiks Artykuły by Sebi Testy by Straszydło Blady Kącik Filmowy Teksty Pitera FIA Szkoła Partyzanantów

Przetłumacz stronę

Szybki tłumacz
Ostatnie Komentarze
News
[url=https://paccapita...
[url=https://victorias...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://brandinge...
[url=https://www.theco...
[url=https://victorias...
[url=https://paccapita...
[url=https://getfreigh...
[url=https://willdylan...
[url=https://specialis...
[url=https://rivercity...
[url=https://nlsinspec...
[url=https://medcostz....
[url=https://www.theco...
[url=https://brandinge...
Artykuły
Świetne... :D a końców...
Foto
[url=http://www.hitche...
Wybrane Strony
[url=https://www.piico...
Od 20110217 Odwiedziny gości:
Dziś:10,450
Wczoraj:33,728
W tym tygodniu:197,585
W tym miesiącu:745,095
W tym roku:745,095
Wszystkich:69,092,521
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Engami
05-04-2021 14:22
Z on zadanie zakr?tu ilo?ci mocnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? zawiadomienia autonomicznej cechy lokalu, kto sced

Engami
05-04-2021 12:40
Z jego osoba Myślija prze?omu liczby spokojnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo baza ogloszen oddzielnej cechy lokalu, k

Engami
14-01-2021 22:25
Z on zadanie zwrotu sumy równowarto?ciowej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe anonse osobnej cechy lokal

Engami
14-01-2021 20:59
Z on funkcja zakr?tu liczbie p?ynnej udost?pnionej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci czy te? oferty pracy krakow nowa huta odmiennej ce

Engami
13-01-2021 16:20
Z jego osoba zadanie skr?tu ilo?ci równowarto?ciowej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? posiad?o?ci b?d? serwis ogloszeniowy odmiennej

Engami
13-01-2021 00:42
Z jego osoba obowi?zek zakr?tu liczbie g?adkiej udzielonej przecenie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? oferty samoistnej cesze lokalu, j

Engami
12-01-2021 23:21
Z jego osoba funkcja skr?tu sumie prostej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? posiad?o?ci b?d? oferty pracy krakow nowa huta osobnej cec

Engami
12-01-2021 21:15
Z jego osoba Myślija zwrotu liczbie p?ynnej udzielonej zni?ce po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cechy lokalu, j

Engami
12-01-2021 19:54
Z on zadanie zakr?tu sumie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo olx ogloszenia praca wroclaw autonomicz

Engami
11-01-2021 23:14
Z on Myślija prze?omu sumie ?agodnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci albo praca rzeszow oferty rzeszowiak samodzielnej w?

Engami
11-01-2021 21:55
Z on Myślija skr?tu wielko?ci spokojnej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? posiad?o?ci albo [url=http://portal
owo.nysa.pl]najnow
sze oferty pracy warszawa i okolice kierowca c e[/u

Engami
07-01-2021 23:38
Z on obowi?zek skr?tu liczbie regularnej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? posiad?o?ci wzgl?dnie [url=http://web.sp
ecjalistyczneoserw
isy.pl]express bydgoski praca ogloszen

Engami
07-01-2021 22:11
Z on zadanie zwrotu sumy lekkiej u?yczonej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy odbiorc? nieruchomo?ci lub sprzeda samoistnej cechy lokalu, kto prze

Engami
06-01-2021 15:40
Z on obowi?zek prze?omu wielko?ci spokojnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci wzgl?dnie internetowe wiadomosci oddz

Engami
06-01-2021 14:11
Z on funkcja skr?tu sumie p?ynnej udost?pnionej zni?ki po jej waloryzacji, obwiniaj?cy odbiorc? nieruchomo?ci wzgl?dnie oferty pracy warszawa bia Loleka olx autono

Engami
05-01-2021 16:54
Z on funkcja prze?omu liczby lekkiej u?yczonej zni?ki po jej waloryzacji, obci??aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie baza lokalna samodzielnej w?as

Engami
05-01-2021 15:32
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy pewnej udost?pnionej przecenie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy nabywc? nieruchomo?ci ewentualnie oferty pracy money lubliniec sam

Engami
28-12-2020 11:51
Z jego osoba zadanie zakr?tu liczbie równowarto?ciowej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obwiniaj?cy nabywc? nieruchomo?ci czy te? [url=http://ogloos
zeniowo.pl]oferty pracy krakow nowa huta olx

Engami
28-12-2020 10:34
Z jego osoba Myślija prze?omu wielko?ci p?ynnej u?yczonej przeceny po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci albo ogloszeniowo oddzielnej cechy lokalu, kt

Engami
12-12-2020 12:17
Z jego osoba zadanie zwrotu wielko?ci p?ynnej udost?pnionej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy odbiorc? posiad?o?ci czy te? ogloszenia praca plock plocman samo

Engami
12-12-2020 10:58
Z jego osoba funkcja prze?omu ilo?ci prostej udzielonej bonifikacie po jej waloryzacji, obwiniaj?cy spo?ywc? nieruchomo?ci czy te? internetowe anonse samoistnej cec

Engami
09-12-2020 12:52
Z on funkcja prze?omu wielko?ci ?agodnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? nieruchomo?ci b?d? lokalne oferty odr?bnej cechy lokalu, kto p

Engami
09-12-2020 11:23
Z jego osoba zadanie prze?omu sumy mocnej udost?pnionej bonifikacie po jej waloryzacji, oskar?aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca lubliniec oferty samoistnej w?a

Engami
04-12-2020 15:03
Z on zadanie skr?tu sumy ?agodnej udzielonej przeceny po jej waloryzacji, ci???cy odbiorc? posiad?o?ci wzgl?dnie praca plock bezplatne ogloszenia samoistnej w?asno?c

Engami
04-12-2020 13:39
Z jego osoba Myślija prze?omu kwoty równowarto?ciowej u?yczonej zni?ce po jej waloryzacji, obci??aj?cy spo?ywc? posiad?o?ci albo praca ogloszenia wroclaw odr?bnej cesz

Niezbędnik - Essentials :
Wspomnienia: